Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés, ennél sokkal jobban...

A szülés, ennél sokkal jobban fáj?

Figyelt kérdés
Egy rossz mozdulat következtében becsípődött egy ideg a derekamban. Nem tudok hajolni, se normálisan kiegyenesedni, mert borzasztó erős, szúró fájdalom hasít belém, és akaratlanul megakadok mozdulat közben. A fájdalom sugárzik a hasam irányába és a combomba is, kb. a térdemig, ha nem mozdulok meg,kicsit akkor is fáj. Ennyire erős, és kisugárzó fájdalmat még sosem éreztem, újdonság ez nekem, és ma az jutott eszembe, hogy de jó lenne egy járókeret :) tudom, hogy a szülés másképp fáj, de kíváncsi lennék, ehhez a fájdalomhoz képest vajon hol helyezkedik el a skálán? Oké, egyéni érzékenység, fájdalomküszöb, tudom... csak kíváncsi vagyok, mi vár majd rám. Köszi a válaszokat :)

2019. máj. 12. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a szülés pont az élve elégetés előtt helyezkedik el a skálámon :D bár utóbbit még nem próbáltam.
2019. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet összehasonlítani.
2019. máj. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

tėnyleg teljesen máshogy fáj, es főleg nem egyformán mindenkinek.

Vannak baratnőim akiknek alig volt fájásuk. Nekem olyan volt mint egy erősebb mensigörcs. Szóval ne agyalj ezen, mert csak fėlni fogsz. Akkor es ott abban a helyzetben meg már úgy is csak teszed a dolgod es túl leszel rajta te is

2019. máj. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Amit most élsz át, annak nincs értelme. A szülési fájásoknak van, hiszen minden egyes összehúzódással közelebb kerülsz a kisbabádhoz. Ha erre gondolsz és örülsz a kontrakcióknak, egyáltalán nem szenvedős a dolog. 😊
2019. máj. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 5-ös, olyan jó gondolatot írtál, köszi szépen!
2019. máj. 13. 07:28
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Szép gondolat, csak nem igaz. :)

Tény, hogy a tudat, hogy minden fájással elvileg közelebb kerülsz ahhoz hogy megszülessen, segít kitartani, de ettől fiikarnyit se fáj kevésbé.

Pont a második terhességemnél csípődött be csípőmnél, hogy elő is vettük a járókeretet (gyógyszert nem vehettem), de smafu volt a szülés mindjárt kettészakadok érzéséhez.

2019. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem így sokkal kevsbé fájt mindkétszer, kedves 7-es... azért valaki érzéseit meghazudtolni elég gáz, miközben személyes élményekről van szó...
2019. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Volt mindkettőben részem. Meg sem közelíti a szülést egy mezei lumbágó/isiász. Pedig azzal kb mozgásképtelen voltam.

Teljesen más jellegű fájdalom.

2019. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem hasonlít a fájdsllm, így összehasonlíthatatlan..


A szülés,

Mivel előre visz egy jó fájdalom.


A vesegörcsömhöz hasonlított legjobban.



De ez hullám


Szóval elindul fáj.. Csúcsosodik elmúlik

Pihrnő


Emiatt nem vészed



A mozgásszervi beakadósok borzalmaasak a szüléshez kélest.

( elakadt térdem volt műtve)

2019. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik valóban mind másképp éljük át a szülést :) én korább el nem tudtam képzelni, hogy létezik ekkora fájdalom, de a jó benne, hogy amint kint a baba minden elmúlik, mintha elvágták volna, fel sem tudod újra idézni, mintha álmodtad volna
2019. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!