Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek? Nem tudom mi van...

Mit tegyek? Nem tudom mi van velem. Holnapra vagyok kiírva. Szédüléses rosszullét miatt bennt fogtak a kórházban.

Figyelt kérdés
Ma hirtelen elkezdtem többször sírni. Félek a szüléstől. Aludni se bírok. 1.baba
2019. máj. 13. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj amíg tudsz. Egy újszülötthöz kell az energia :)
2019. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj! Ha félsz, attól csak rosszabb lesz. Gondolkodj pozitívan! Mondogasd magadnak, hogy minden rendben lesz.

Tudom, hogy most min mész keresztül, mert ezen már jó páran átestünk.

Nyugodj meg kérlek, mert ez nem tesz jót senkinek.

Könnyű szülést és jó egészséget kívánok Nektek!

2019. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon bízom benne hogy beindul magától a szülés, és nem kell indítani.
2019. máj. 13. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyesmi volt. Kb. a 34. héttől naponta rámjött valamilyen szorongásos állapot, 1-2 órát tartott, általában délelőtt, 36. héten szültem, utána pár nappal már hosszabb ideig tartottak a szorongásos rohamok, szerettem volna pszichiáterhez menni, de egy újszülött mellett nem lehetett, szerintem ez a szülés utáni depresszióhoz hasonló zavar, ami már hetekkel a szülés előtt is kialakulhat. Pár hónapig eltartott nálam.
2019. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne felj, kepes vagy ra. Próbálj pihenni, kelleni fog az energia.
2019. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!