Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesgondozáson megcsinálják...

Roxi26 kérdése:

Terhesgondozáson megcsinálják a 20heted ultrahangot?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál sztkban nőgyógyászati szakrendelésen,mindig ide kértem időpontot. Mondta a doki hogy akkor ezentúl havonta találkozunk majd, és időpont kérésnél majd terhesgondozásra kérjek időpontot. Egy hónap múlva 20hetes leszek amikor is meg kell csinálni a 20hetes UH-t. Terhesgondozáson is megcsinálják a 20hetes UH-t, vagy szakrendelésre is kérjek időpontot?

Nem nagyon vagyok tisztában vele hogy a terhesgondozás miben más mint a szakrendelés? Vagy ugyan úgy ellátnak csak annyi hogy akkor a kismamák külön vannak a másik betegektől?


2019. máj. 13. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk terhesgondozáson nincs uh. Ott méhszáj vizsgálat, benyomás mérés van es beszélgetés az orvossal. Uh-kra külön kell kérni időpontot. De minden kórház más. Kérdezd meg a védőnődet.
2019. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy működik az sztk-ban,hogy a gondozás ugyanott van ahol az uh,ugyanannál a dokinál is és mindig ő ad a következőre időpontot. Havi 1 gondozás (ott csak mérnek,beutalókat adnak...stb) majd a kötelezőnek nevezett uh-k.
2019. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, mi az a benyomás mérés.


(a kerdesre a valasz, korhazfuggo, itt pl kulon kell kérni)

2019. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!