Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János kórház - Dr. Szécsi...

János kórház - Dr. Szécsi Dáviddal van valakinek tapasztalata? Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 hete szültem nala, csak pozitív a tapasztalat. Kedves, figyelmes, óvatos, őszinte. Ajánlom
2019. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen ő volt az ügyeletes mikor vérezni kezdtem. Rendkívül alapos és figyelmes volt. Bemutatkozott, előre engedett, szóval illedelmes is volt. Aztán mikor 33 hetesen bekerültem a kórházba akkor szintén ő volt az ügyeletes, az is nagyon pozitív élmény volt. Végül pár nap múlva mikor sürgősségi császárra került sor akkor is ő ügyelt, ő hívta fel az orvosom hogy jöjjön mert nem várhatunk tovább. Bent volt a műtétemen is. Aznap éjjel külön bejött hozzám gratulálni és mivel a fiam 17 napig volt picen így gyakran osszefutottunk a folyosón. Minden alkalommal megkérdezte hogy vagyok és hogy van a fiam. Irtó jól esett, a saját orvosom meg kb sosem érdeklődött. Szóval én vagy őt, vagy a Hazayt ajánlom.
2019. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 16. 06:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szobatársam fogadott orvosa volt. Nagyon meg volt elégedve vele, de én is pozitív véleménnyel vagyok, minden nap bejött meglátogatni a szobatársamat, és velem is nagyon udvarias volt.

A szobatársammal tegeződtek, laza és jofej doki. Szakmailag is jó, a szobatársam szülés után (első babás 25 körüli lány) saját lábán sétált (sznői segítséggel) a kórterembe, jókedve volt.

2019. máj. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ősszel szültem első babám,ő volt az ügyeletes. Megerősíthetem az előttem szólókat. Mi is tegeződtünk,bár én nehezebben bírtam erre rávenni magam,mert megszoktam,h mindenhol magázódom az orvosokkal. Hozzám is udvarias és kedves is volt. Azt azért hozzáteszem,hogy a szülésemhez nagyon kellett a szülésznő is és az ő közös hozzáállásuk.
2019. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szuper orvos, sokat köszönhetek neki. Koraszüléses császárom volt nála, és bár egyáltalán nem voltam felkészülve erre, nagyon jó élmény volt - köszönhetően az ő profizmusának és jófejségének. Egy nap múlva jártam már, és pár nap múlva hazaengedtek minket. A Jánosról is csak jót mondhatok.
2019. okt. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó olvasni, hogy vannak még ilyen jólelkű emberek😊
2021. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!