Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen rossz tapasztalatod...

Milyen rossz tapasztalatod van szüléssel kapcsolatban, amit soha nem fogsz elfelejteni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

2napig vajúdtam.

1 lement a gárda, mindenki látott hiába volt fogadott orvosom nem lehetett elérni telefonon, féltem, kiszolgáltatott helyzetben éreztem magam

2nem ihattam. Úgy éreztem magam, hogy szomjan halok az utolsó nap.

3.A kézzel tágítás... Kegyetlen. Úgy éreztem leszakítják a testem.

2019. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját, mert nekem még hátra van pár hetem, de volt szülészeten gyakorlatom. Egy kismama 3. szülésénél elakadt a baba. Négykézlábra fordították és kézzel fejtették ki a babát mint egy kisbocit. A doki alkarközépig merülő karját az anyukában sosem felejtem el.

Anyuka később azt mondta, hogy ha első szülés lett volna soha többet nem szül.

2019. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Minden emlékemmel megbékéltem. :)
2019. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor láttam, hogy összenéznek a szülésznő és a doki..

Tudtam h baj van.


Amikor a sokként ért gátmetszést egy nagyon antipatikus doktornő végezte.



Egyik sem hatàrozza meg a szüléshez való viszonyulásomat, de elfelejteni nem fogom..

2019. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó , miért nézett össze az orvos és a szülésznő?
2019. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

57 óra vajúdás után se akartak megcsászározni pedig 5cm-re tágultam ennyi idő alatt és a baba szíve is lassult. Ha nincs a szülésznő akko kiharcolta az orvosnál bele se merek gondolni mi lett volna. Epiduralist kaptam császárra, de annyira fáradt voltam, hogy csak akkor ébredtem fel amikor felsírt a fiam. Addig aludtam. Még vissza is aludtam miután megmutatták és átvitték a páromnak. Úgy keltett fel az altató orvos, hogy végeztek a varrással visznek az őrzőbe vagy hogy hívták azt a szobát.

De azóta teherbe estem a 2. babával és itt már programcsászárom lesz. Doki félti a heget attól, hogy szétnyílik szülés közben.

2019. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Akko az aki akar lenni bocsánat :)
2019. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
A fájdalom, amit a második szülésemnél átéltem a kitolási szakaszban, ahogy a 4 kiló feletti babám a 38cm fejével áthalad a hüvelyemen. Azt soha nem fogom elfelejteni. Ha az első szülésem ennyire fájt volna, nem lett volna kistesó.
2019. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az volt amikor megvizsgált a szülésznő, az nagyon fájt. Meg amikor már varrt össze a doki azt mondta, hogy nem érti miért kell ehez orvos, miért nem hagyják a természetre és fordítanak több figyelmet a nőgyógyászatra. Viszont ezeket leszámítva 5 óra 10 perc alatt meglett a babám, a legkevesebb szülésznők voltak ott. Nem volt fogadott orvosom és fogadott szülésznőm sem még is csodálatosak voltak. 1 tolással előbújt a baba. Mindenben segítettek.
2019. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nem sírt fel a babám egyszerre azt a nem tudom hány másodperces csendet sose fogom elfelejteni.
2019. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!