Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gáz lenne, ha nem hívnám be...

Gáz lenne, ha nem hívnám be ezek után?

Figyelt kérdés

26 hetesen fogadtam dokit,mert problémás lett a terhességem (császárgyanú is felmerült).

Egyáltalán nem vagyok megelégedve a dokival sem emberileg,sem szakmailag már. Felületes, nemtördődöm, még ő van felháborodva, ha zavarom a kérdéseimmel, már 3x behívott magához a kórházba, amikor ott sem volt ,így potyára mentem be, még engem nézett a többi irvos hülyének.🤷🏻‍♀️ És tudnék még mesélni bőven...3 hét múlvára vagyok kiírva, és az utolsó találkozáskor olyan tapló volt, hogy megfogadtam hogy nem hívom be a szülésre...én ennek az embernek nem szeretnék sem fizetni,sem bent látni.

Szerintetek ez gáz lenne,ha már egyszer “felfogadtam”?

Kicsit tartok tőle,mert ő az osztályvezető ott, bár sosincs bent, és szerintem meg sem ismerne, annyira nem érdekli, ki jár(t) hozzá..

Kérlek segítsetek,volt így valaki?

37 hetes kismama


2019. máj. 17. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Van más akire cserélnél? Ha igen, akkor cseréld le. Jogod van. A szülés emléke örökre megmarad bennünk, sőt sokszor az emlékek miatt döntünk úgy hogy akarunk vagy nem akarunk szülni még egyszer. Ha azt se tudja ki vagy, nem is fogja érdekelni hogy váltasz. Osztályvezető? És? Mit csinálna veled ugyan már?
2019. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mostmár szerintem senki nem vállalna el, viszont bent voltam a kórházban 2 hetet, mindenki iszonyú kedves volt, és hogy őszinte legyek bármelyiket szívesebben látnám bent, bárki is legyen az ügyeletes.

Csak nem akarok kellemetlen szituációt vagy hogy megkeserítse a ott töltött 3 napot... :/ bár nem tudom,hogy ezt megteheti e.

2019. máj. 17. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Most ha még a szülésnél lesz tapló, az lesz a bajod! Én amondó vagyok, hogy felnőtt nő vagy, döntsd el mit akarsz és kész! Ha nem akarod ott látni, hát nem hívod be, de szülésnél is szólj, hogy nincs orvosod, nehogy behívják. Aztán ha kérdezi, mondd, hogy így döntöttél. 3 napot még kibírsz. Ha pampomg, panaszt tehetsz!
2019. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Én nem kértem fel a magándokit, akihez jártam. Ügyeletben szültem mindkettőt, meg kell mondjam, többet foglalkoztak velem, mint a fogadott dokisokkal, mert hozzájuk csak az ment, aki kapott valamit. Hozzám mindenki kedves volt, tudták, h nem várhatnak semmit. Viziten találkoztunk a dokival, nem mondott semmit.
2019. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Kizart, hogy behivnam, sot, a szulesre is csak az utolso utani pillanatban men ek be. Megis mit tehetne? Ennel rosszabb mar nem lehet. Szulhetsz amugy ambulansan is, ha van gyerekorvos, aki vallalja, hogy elvihetitek hozza a gyereket, vagy kijon, nem kell harom napot bent lenni.
2019. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kőszi a választ mindenkinek!!

4-es!Ezt én is észrevettem sajna,amig kórházban voltam.Sajnos senki nem foglalkozott velem,mert nem az ő betegük vagyok,viszont a saját dokim sem,mert marhára elfoglalt.

Igazatok van, semmi keresnivalója ezek után bent.

2019. máj. 17. 11:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem létezik ilyen íratlan szabály,hogy ha már egyszer felfogadtam, muszáj mindenképp tartani magam a döntéshet?!
2019. máj. 17. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen o zem taryotta magat ahhoz, amit vallalt.
2019. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tuti nem hívnám be. Hidd el a dokiknak elég dolguk van bent, ha attól tartasz, hogy abban a 3napban zaklatni fog, hidd el nem fog. Kár ezen aggódni, ha olyan ember van a szülésnél jelen, akitől a hatadon áll a szőr az kellemetlenebb, mintha abba a 3 napba zaklatna, bár tuti nem fog. Ha pénzben sem egyeztetek meg akkor pláne tojik rá. Inkább koncentrálj magatokta, sok sikert 🙂
2019. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz,ha nem hívod be. Eleve borzasztó ez a rendszer, hogy pénzzel tomkodjuk az orvos zsebét, miközben fizetjük a TB-t és semmivel sem kapunk jobb ellátást, mintha ügyeletben szülnenk. Sőt.. Ha épp ügyeletbol ment haza, te meg épp akkor hívod be, biztos nem lesz túl kipihent és szinte biztos, hogy valamilyen módon siettetni fog. A legjobban akkor jársz, ha ügyeletben szülsz. A pénzt pedig költsd a babadra. Kitartás és jó egészséget!
2019. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!