Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alacsony fájdalomküszöbű...

Alacsony fájdalomküszöbű anyák nektek milyen élmény volt a szülés?

Figyelt kérdés
Azokra lennék kíváncsi akik tudják magukról, hogy alacsony a fájdalom küszöbük. Milyen volt nektek a hüvelyi szülés? Nagyon félek első Baba.

2019. máj. 19. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Az első borzalmas, a második mégrosszabb :D Nagyon meglepő volt, hogy túléltem :D

(Engem pl egy gyantázással ki lehetne végezni annyira nem bìrom a fájdalmat)

2019. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
3 epilátort dobtam ki 1 használat után, mert nem bírtam. A szüléseket viszont kifejezetten élveztem. Ez egy egészen más fájdalom, ha befelé fordulsz és a babádra figyelsz, akkor várod a kontrakciókat, mert tudod, hogy az hoz közelebb a gyerkőchöz, akit olyan régen vársz már. Ne félj!
2019. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
K..va fájdalmas, ráadásul lekéstem a gerincérzéstelenítés lehetőségéről, mert gyorsan tágultam. De persze túléltem, mint mindenki.
2019. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

En mindig es minden fajdalomta csillapítót veszek be. 4 gyereket szültem fajdalomcsillapitás nélkül. Fáj igen, nagyon. El nem lehet képzelni előre hogy milyen lesz.

De szerintem csodás elképesztő erőd lesz, a hormonok segítenek.


A lényeg, hogy a fájásra mint jó dologra gondolj, mert az slatt tagulsz, es halad előre a babád. Ha elengeded a tested, és lazítasz, amikor fajas van, es nem feszíted meg az izmaidat, akkor jó élmeny lesz neked is. Nem túlélni kell, hanem megélni.


Nekem volt pár egyéb műtetem is, bölcsességfog, de egy sima migrenes roham is sokkal rosszabb, a szülesi fájasoknak van célja és értelme, és aztán ott az ajándék.


Olvass sokat, tanuld meg a légzestechnikát de szülesvideókat ne nézz!


Szép szülést Neked!

2019. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Az első fantasztikus volt. A tolófajas nem fájt, csak éreztem, hogy nyomnom kell.


A második maga volt a pokol. Azt hittem, soha nem lesz vége. Nem fert ki, folyton visszacsuszott mire vegre megkaptam a gátmetszést.


Soha többet nem szülök, ha az első lett volna olyan, mint a második, akkor csak 1 gyerekem lenne. Hiperalacsony a fájdalomküszöböm főleg az alhas tajékon és a fejfasjastol is rosszul vagyok.

2019. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez a befelé figyelös dolog sem játszott nekem amúgy, csak a fájdalom elmúlását akartam, semmi mást.
2019. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Császárom volt, azt hittem utana meghalok annyira fajt. Amugy se bírom a fájdalmakat, es en is azt mondtam soha tobbet. Elmult 8 hónap es azt mondom ujra megcsinálom, mert szeretnek meg egy gyereket.
2019. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
7-es voltam bocsi..nem erre voltál kivancsi. Most olvastam el hogy a hüvelyi érdekelt.
2019. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Friss az élmény, alig egy hete szültem.


BORZALMAS. Mondják, hogy idővel meg fog szépülni, és akkor majd szeretnénk kis tesót, hát egyelőre nem történt ez meg.

Pedig nagyon gyors szülésem volt, mindenki dicsért, hogy gyönyörű, tankönyvi szülés volt, csak engem ez nem vigasztalt akkor ott...

Pedig én megfogadtam, hogy mekkora vagány leszek, én nem fogok üvölteni.. aha... a vajúdás még ment aránylag kulturáltan, de a tolófájások alatt úgy üvöltöttem mint még soha életemben (persze amíg meg nem próbálták értetni velem, hogy inkább a légzésre figyeljek, és ha kiabálok elmegy az energia... utána sikerült nagyjából elhalkulni, de elképesztő lelki erő kellett hozzá).

2019. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!