Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek ki vigyázott a nagyobbi...

Nektek ki vigyázott a nagyobbikra ameddig kórházba voltatok?

Figyelt kérdés
Kevesebb mint két hónap és jön a kis tesó, viszont egyre többet agyalok azon, hogy kivigyázzon rá vagy éppen hol lenne neki a legjobb addig. Hisz azért az jó esetben (ha nincs semmi probléma) 3 nap. Soha nem voltunk még ilyen sokáig nélküle.. Nagymama szokta elvinni 1 napra de úgy hogy este mindig itthon volt.. Meg azért aggódok is hogy esteleg haragudni fog rám, vagy hogy egyáltalán kinél lenne addig a legjobb neki.. Ti hogy oldottátok meg? Nem aggódtatok hogy jó lesz neki addig azon az adott helyen? Pl. Nagymamánál. Két és fél éves.

2019. máj. 19. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Férjem vigyázott rá éjjel. Anyukám jött a szüléskor, addig vigyázott a nagyobb gyerekre, amíg hazaért a férjem a kórházból.
2019. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Apa gondolom nem fekszik be a kórházba, szóval a szülésen kívüli időben vele lehet, nem kell három napra száműzni.


Amúgy meg sokszor kell vele beszélgetni róla, mi lesz, hogy lesz, hogy addig ő a mamánál lesz, aztán jön érte apa.

2019. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem egészen értem a kérdést. Nálunk legalábbis a szülés idején rokonok vigyáztak a nagyobb gyerekre, utána pedig a férjemmel volt, aki mellesleg a gyerek apja is. Miért kell a Nagymama? Vigyázzon rá addig a Nagymama, amíg szülsz, után pedig a gyerek apja.
2019. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Apas szulest tervezunk, ezen a napon/ejjel nagymama fog ra vigyazni, majd meg en a korhazban leszek, addig marad az apjaval kettesben, de mivel lehet, h ez nalunk is a nyari szunetre fog esni, igy nappal nagymama, munka utantol az apja.

Szinten 2,5eves.

2019. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Ezen agyalni?

Ha én apa lennék, akkor nem lenne kérdés, hogy én vigyáznék a gyerekünkre.

2019. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en sem egeszen ertem. Miert nem lesz vele apa? Nincsen 3 szabija az 5-on tul amit a kicsire kap majd? Persze amig o is benn lesz a korhazban a szulesnel gondolom egy nagymama segithet. ne aggodj, minden rendben lesz
2019. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nem száműzni akarom félre értés ne essék.. Párom építőmunkás, nagyon sokat dolgozott és dolgozik, két és fél év alatt talán egybe a legtöbb amennyit vigyázott rá 3 óra volt.. De viszont rendszeres megyünk anyósomhoz és anyukámhoz többször vigyázztak rá, ezért nem tudom hol lenne neki a legjobb..
2019. máj. 19. 22:12
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Akkor lehet, hogy ezen többet kellene gondolkodni, hogy apa szinte nem is ismeri a gyerekét.
2019. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Az apja! A szülés idején pedig anyukám.


Amúgy nem gondoljàtok hogy ideje lenne a párodnak a gyerekével foglalkoznia?

2019. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szokott vele foglalkozni, meg sokat kirándulunk és mászkálunk. De úgy hogy ketten, még nem sokat voltak. És így nem tudom hogy lenne a legjobb.
2019. máj. 19. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!