Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Barmikor begyulladhat a...

Barmikor begyulladhat a csaszaros seb?

Figyelt kérdés
5 hete csaszaroztak meg, a felepules problemamentes volt, a sebbel semmi baj nem volt, felszivodo varratokat kaptam. Most 2 napja mintha pirosabbnak latnam a sebet, mint eddig. Nem vegig ah egesz “vonal”, csak kb a haromnegyede. Nem faj, nem gennyes, nem vagyok lazas, de sztem pirosabb a heg, mint eddig. Letezik, hogy begyulladt vagy kezd begyulladni? Egyaltalan... begyulladhat meg vagy elvileg mar annyira be kellett gyogyulnia, ha ne lehessen gyulladas? Vagy ez hulyeseg?😅 elnezest nem ertek hozza

2019. máj. 20. 03:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem gyulladás. Ez teljesen normális, a heg él és kb egy év mire eléri a végleges formáját. Először piros lesz.
2019. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gyulladás lesz :) DE! Bármikor begyulladhat, nekem 2 hétre rá gyulladt be
2019. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapja volt a császár, néha "belilul" a hegem amikor front jön és mellé viszket :) Sajnos ez normális, kb 1 év mire elhalványodik.
2019. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!