Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules, vagy inkabb vajudas...

Szules, vagy inkabb vajudas alatt, mi volt neked a legjobb fajdalomcsillapitas?

Figyelt kérdés

Aromaterapia, tea, homeo, masszazs, furdo stb

Ilyenekre gondolok, ha van olyan, ami egyaltalan segit! :D


2019. máj. 20. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Olyan gyors volt, hogy idő sem volt ilyenre gondolni. 1,5óra alatt megszületett a negyedik fiam. Azt hittem ott pusztulok meg, ennél az utolsónál. Az előző 3is gyors volt, de nem ennyire. Az viselhető fájdalommal járt,nem gondolkodtam fájdalomcsillapításon,hisz a fájdalommal együtt dolgozunk.
2019. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Semmi ilyen nem volt
2019. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

A koncentrálás


A fájdalommal tudtam befele figyelni..

2019. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Igyekeztem meglovagolni a hullámokat, vártam őket, mert tudtam, hogy közelebb hoznak a kislányaimhoz. Nem mondom, hoy nem fájt, de szerettem vajúdni.
2019. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Semmi ilyesmi nem volt. Az segített kicsit, h amikor nagyon nehéz volt, a szülésznő mondta, hogy hogyan lélegezzek,és nem is maga a légzés segített, hanem az, hogy volt valaminfeladatom, amire koncentrálnom kell.
2019. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem az elso nagyon hosszu vajudasra sikerult (majdnem kerek egy napra) szoval, most masodszorra megprobalnek jobban felkeszulni. :)
2019. máj. 20. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Keresztcsontmasszazs eloszor a szulesznotol, aztan megmutatta a ferjemnek is, azt hiszem lapatolo fogasnak is nevezik. Illetve en orakig vajudtam kadban. Ajanlom Noll Andrea Vajudastamogatas mindenkinek c. konyvet, abban sok alternativ fajdalomcsillapitasi technika le van irva.
2019. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyors szülés volt, de a derék masszázs a ferjemtol nagyon jól esett. Meg hogy legyezgetett (meleg volt nagyon) :D
2019. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meleg zuhany volt a legjobb.
2020. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!