Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tudnak tenni? Lehet...

Mit tudnak tenni? Lehet valami kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Tegnap szultem, elso baba. Csutortok vagy penteken mehetunk haza. De katasztrofa, ami itt van. Magasrol letoljak az embert. Ra sem neznek egesz nap, 0-24-ben velem a gyerkoc. Ha en azt mondom hogy sajat felelősségre haza megyek szerdan, az lehetseges?
2019. máj. 20. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom,de miért baj,hogy veled van? Én külföldön szültem,császár,azonnal a kezembe adták,2 óra múlva zuhanyoztam és 2 nap múlva mente haza. A nővér akkor jött,ha hívtad,ez a szokás. EÉn nem hívtam,mert nem volt minek.
2019. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Szintén mint az első hozzászóló, császárral szültem délben, háromkor már sétáltam a folyosón , a babát soha 1 percre nem vitték el tőlem másnap délelőtt mentünk haza.

Ha akarsz valamit, szólsz a nővéreknek.

2019. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azzal nincs bajom, hogy velem van a baba. Csak a nemtorodomseggel. Es feleslegnek erzem az 5 nap itt letet.
2019. máj. 20. 21:35
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Aterzem kerdezo. Feleslegesen aszaljak itthon a korhazba az anyat es a babat ha mind a ketto egeszseges...
2019. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha valami mégis lenne vele ( sárgul stb) akkor utána bonyolultabb monden


Nem kell egész nap a fejünket paskolgatniuk.


Rátok néznek a viziten..

Csecsemős is


Elviszik kb-2 -szer

Hallásvizsgálat, pku

Bcg oltás

Ekkor súlyt is mérnek, megfürdetik


Ennyi


Pont elég...


Ülj meg a popón..


Ha ezt akarod akkor kell igazolás, hogy a gyerekorvos vállalja, hogy monden nap kimegy pár napog

Csak úgy viheted el a pocit.

Te mehetsz Isten hírével

2019. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Picit
2019. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Ahol én szültem, ott is az volt a tapasztalatom, hogy akkor vagy 'jó beteg' -persze nem voltam beteg, 'csak' szültem-; ha elrendezel magad, és a babád körül mindent, és nincs veled 'gondjuk'. Akkor mindenki kedves, és mosolygós. Ez nálunk 4 napig volt így -akkor engedtek volna haza-; igen ám, de aznapra besárgult a babám, és ébreszthetetlen lett, etetni sem tudtam. Na, onnantól kezdve az addig mosolygós nővérek, csecsemősök paraszt módon beszólogattak, amikor jeleztem, hogy még mindig nem eszik a babám, hiába van a mellemen, ha alszik egyfolytában; meg azért is, mert éjszaka is fejni jártam, hogy beinduljon a tejem, és nekik 10 ml-ért kellett felállniuk, hogy betegyék a hűtőbe, meg felcímkézzék...

Na, onnantól gyűlöltem, ott lenni, de a babám miatt mégis jó volt, mert Őt legalább ellenőrizték.

2019. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Hogy intezed el a bcg oltást, pku szűrést, béra tesztet?

Én megértem, ha valaki ambuláns szülést szeretne, de arra fel kell készülni, megbeszélni gyerekorvossal, elintézni mindent előre. Elhiszem, hogy nem jó odabent, de most már -bírd ki ezt a pár napot. Ebből is tanultál. Ha újra szülsz, akkor ambulánsan teszed.

2019. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dettóra nekem is elegem volt, engem császár után a 4. napon hazaengedtek mert szerencsére minden rendben volt velünk és jött a hétvége, telt ház stb. Nem jöttem volna el saját felelősségre mert úgy voltam vele hogy a gyerekemért kibírom. Ráadásul sírós, szopászavaros volt a picim, az utolsó éjszakán reggelig sétáltam vele a folyosón hogy a szobatársaim és babáik (na meg a nővérkék - mert hogy az ajtajuk csukva volt) tudjanak aludni, a védőnő meg csak hazabocsájtás előtt jött oda megnézni mi a baj a szopival, pedig kezdettől jeleztem hogy gond van és mivel nem szopik így a tejem sem indult meg, nyilván kénytelen voltam tápszerezni.

Neked is azt tanácsolom hogy inkább bírd ki, aztán ha otthon besárgul rohanhattok vissza.

2019. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Oooooo nalam j9bban senkisem akart hazajonni abbol a korhaznak nevezett retekbol..5 napot voltunk bent az ikrekkel... Katasztrofa,kabare,kosz... Sosetobbet ott. Ennek 9 honapja.

Amugy azt hiszem ha teged elenged a nogyogyasz mehetsz,viszont a babat bent tartjak.. Nekem is azt magyarazgatta az egyik nover,hogy cuccolhatok mert nekem.ez mar csak szalloda de a babaim ugyse vihetem el.. Na nem mintha akartam volna,mert miattuk megerte,mert barmi volt,volt gyerekorvos stb aki megnezte,ellatta oket ha szukseges volt. Ok kedvesek voltak:)

2019. máj. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!