Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kitolás, székelési ingerel?

Kitolás, székelési ingerel?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,a kitolásnál székelési ingert érzel,és úgy is kell nyomni mint ha wcn lennél.Na már most én pl soha nem erőlködöm a wcn,akkor sem ha van egy kisebb székrekedés,nehogy aranyerem legyen.Ez a berögződés nem fog akadályozni a nyomásba?Illetve ha van is gond a wcn és dolgozni kellene az eredményért,tökre elfáradok benne :-( Attól félek nem lesz elég erőm tolni.Létezik ilyen?

2019. máj. 20. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen ösztönös az egész, ha akarnád se tudnád benntartani a gyereket.

Amúgy a székelési ingerhez csak jobb híján hasonlítják, nem ugyanaz.

2019. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem lesz gond, furcsának tűnhet, de sokkal nehezebb nem nyomni! Kb az ember teste magától csinálja ès nehezebb visszatartani
2019. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy gyakran használt de elég hülye hasonlat, régen azt is írtáák h az orgazmus olyan mint egy tüsszentés, hát kb ennyire helytálló :D nyugi, nem tudsz majd nem nyomni.
2019. máj. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt éreztem a vajúdás végén, de nagyon enyhén. Mondtam is a szülésznőnek, erre gyorsan felfektettek az ágyra, hívták a dokim és kezdődött is a kitolás. Na onnantól elmúlt ez az inger, egyáltalán nem éreztem tolnom, nyomnom kellene, úgyhogy mondták mikor érzem a fájást nyomjak ezerrel. Talán 6-8 nyomásra meg is lett. Furcsállottam,hogy nem éreztem semmilyen ingert, de azért jó volt túl lenni az egészen.
2019. máj. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hasonló a székelési ingerhez, én úgy éreztem, hogy nyomnom kell, ha akartam se tudtam volna visszatartani a gyereket :) Amikor mondták, hogy most éppen ne nyomjak (a gétvédelem miatt) akkor nehéz volt nem nyomni.
2019. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hasonló volt, szóltam is a szülésznőnek, h hàt az van, h wc- re kéne mennem...ő meg kiabàlt a dokinak gyorsan...és màr jött is kifelé a kisfiam :) Hàt nem tudtam volna visszatartani, az biztos.
2019. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg fogod oldani, segíteni fognak, és pontosan elmondják, hogy hol és hogyan kell nyomnod és mikor. Ne aggódj. Egyébként meg szerintem nem wc-zéshez hasonlóan kell nyomni, hanem mintha a tampont akarnád kinyomni magadból a madzag húzása nélkül...
2019. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!