Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mással is volt/van ilyen?

Mással is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés

Soha, najó talán egyszer volt hogy fájdalmas volt a menstruációm. Hangulatváltozásom se volt, ideges se voltam, nem is ettem többet,mellem se fájt szinte semmi előjele nem volt. Szülés óta (császár) viszont olyan görcseim vannak, hogy néha azt hiszem össze esek, majd le szakad a mellem (nem szoptatok már) és olyan vagyok mint egy idegbeteg mindenen kiakadok, nem tudok a babámmal se olyan türelmes lenni és ezért nagyon rosszul érzem magam. Folyton sírnék.

Más is volt így? Változni fog?


2019. máj. 22. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A görcs és a mellfájdalom nem, viszont én is a szüléseim óta érzem meg a PMS-t, nem is enyhén. Gondolom a hormonok viselkednek máshogy.
2019. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 2 császárom volt, de egyik után sem volt ilyen.
2019. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem császár előtt is viszonylag fájdalmas volt a menstruáció első napja. Mindig próbáltam elkerülni de végül mindig fájdalomcsillapítóhoz nyúltam. Na de császár óta úgy érzem mintha szét akarna szakadni a méhem az első két napban. 6 hónapos a fiam egyelőre nincs enyhülés. De minden műtét teljes gyógyulása 1-1,5 év. Szóval még van remény.
2019. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem császárral szültem, de szerintem nem is maga a szülés módja a befolyásoló tényező.

12 éves koromtól kezdve minden hónapban egy nap mínuszban voltam, mert olyan rosszulléteim voltak mensi első napján. 30-as éveim küszöbén sikerült komoly gyulladáscsökkentő/fájdalomcsillapítókkal visszaszorítani m annyira a dolgot, hogy volt hónap mikor sikerült csak fájdalommal megúszni.

Aztán bő másfél éve megszületett a kisfiam. 4 hónappal később jött meg először, de mintha nem is önmagam lennék azóta. A fájdalom, rosszullét, görcsök minimálisak viszont a melleim fájnak (soha előtte ), olyan hangulatingadozásaim vannak hogy visszagondolva inkább elásnám magam a kertben. Próbálom tudatosan kezelni, de nem igazán megy jól.

2019. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden szempontból jobb lett. Bár nekem volt/van miómám. Még nem nézettem meg azóta, azt mondják szülés után sok esetben elsorvad.
2019. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

41 vagyok, 2 éve szültem a harmadik gyerkőcöt. Minden szülés után rosszabb lett.

Manapság már nagyon megvisel. Fáj a hasam, gyomrom, derekam, csípő, fejem, hányinger, hasmenés, hangulatingadozás....minden van. Utálom.

2019. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!