Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Friss tapasztalatra lennék...

Szandika 21 kérdése:

Friss tapasztalatra lennék kíváncsi a Győri szülészetel kapcsolatban. Illetve mit kell bevinni a kórházba? És mit adnak .

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok:)

Julius24 vagyok kiírva első baba.



2019. máj. 22. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire keserítselek el így szülés előtt.. én a túlélésre játszottam a bent töltött 3 napban.


De hogy válaszoljak is.. kórházi szülésfelkészítőn nem jártál? Nagyon jó összefoglalót csináltak arról, hogy mi szükséges, de lényegében mindent vinni kell.


Magadnak: iratok, mindenről másolat, kiskonyv, hazasssagi anyakönyvi / apasági (vagy/vagy), leletek.

Külön pakolj szuloszobai és osztályos cuccot.

Szuliszobaiba én tettem: papucs, torolkozo, papucs, neszeszer, betet, haloing, nasi, víz, apa cucc, telefon, esetleg töltő

Osztályos: papucs (külön fürdéshez is), WC papír, evőeszköz, betet, neszeszer, haloing (több db), bimbovedo krém, torolkozo (több darab), nasi, nagyon sok víz, köntös (bár olyan meleg volt, hogy én nem vettem fel), fehérnemű, szalvéta, pohár, telefon töltő, zsepi

Babának: textilpelus 4-5 db, rugdalozo (vittem bodyt is, de a meleg miatt csak rugiban volt), pelenka, torlokendo, popsikrém, pelenkazo alatet, pléd, zokni, kesztyű


Bocsi, nem sorrendben írtam.. :D Friss a tapasztalat (áprilisban szültem), kérdezz nyugodtan.

2019. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ a legfontosabb kimaradt: 200 a dokinak, 100 a nővérkének.
2019. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy a túlélésért játszottál ? Ennyire rossz volt ?
2019. máj. 23. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


(A #2 hozzászólást nem én írtam.)


Hát nálam ami lehetett, az rosszul sikerült. Jeleztem, hogy penicilin érzékeny vagyok, mégis adtak, 20 perc alatt a szememen nem láttam ki, olyan allergiás reakciom volt. Nem szóltak a fogadott dokimnak, így lekéste a szülést, egy rezidens csajnal szültem. A férjemet szinte csak a kitolasra engedték be, fekudnom kellett, nem mehettem át a labdára. A szülésznő baromi bunkó volt, lecseszett, hogy azok meg nem igazi fajasok, amiket érzek (rá 1,5 órára megszültem) és miért nem küldöm haza a férjem, túl fáradt lesz, mire szülök. Aztán az osztályon a csecsemősöktől kérdeztem a szoptatasrol rögtön az első este, az volt a válasz, hogy “anyuka, maga nem olvasott könyveket?”

Még tudnék szemezgetni a történtekből, de inkább nem teszem.. túl vagyok rajta szerencsére és egyelőre nem szeretnek visszamenni.. :-)

2019. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadott dokinál szültem novemberben programozott császárral. A műtősök, szülésznők, dokik velem rendesek voltak nagyon. A csecsemősök, na az egy más világ... Nem mennék vissza. Kérdeztem, megnézhetek-e egy fürdetést, az volt a válasz, hogy nézzek youtube videókat. Amúgy minden fürdés után rák vörösen hozták vissza a gyerekeimet, segíteni nem segítettek semmiben. Vinni kb. mindent kell.
2019. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!