Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt mikor a megszülete...

Milyen volt mikor a megszületett kisbabátok megmutattátok a férjeteknek? Mit éreztetek? Hogy reagált?

Figyelt kérdés

Nem is a szüléstől tartok hanem hogy a férjem hogyan fog reagálni. Remélem a legszebbnek fogja látni akármi is lesz. De mindíg elmondja hogyan képzeli el és én hülye beleloholtam magam mivan ha nem olyan lesz.


Nagyon érzelgős vagyok most. Sosem sírt előttem még ,nem fejezi ki annyira az érzelmeit jól nem volt előtte jó példa.


2019. máj. 22. 21:42
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

Meg annyira lányt szeretne , mindenből rószaszínt vásároltat velem mert ő biztos benne. Nem akartam tudni milyen nemű lesz,pont ezért nem is engedtem hogy megmondjám. így kicsit parázok ezen is mit szól ha esetleg nem. Remélem úgy is tud majd szeretni tüske nélkül mindkettőnket továbbra is.

Csak én aggódom ilyen hülyeségeken?

2019. máj. 22. 21:46
 2/44 anonim ***** válasza:
97%

VásárolTAT???? Ő mondja meg,milyen színű babaruhát vegyél?? Mindenből uniszex színt kell venni,ha nem tudjátok a nemét. Fehér vagy bézs.

Elég furcsa a párod...

2019. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk neki adták oda eleve,mert a szépen eltervezett apás szülésünk császárral végződött..
2019. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
88%

Mindkét gyerekünk császárral született, tehát nekem (apa) előbb volt a kezemben, mint a feleségemnek. Tehát nem is ő adta oda, hanem a szülésznő.

Hogy reagáltam? Meg voltam hatódva és gyönyörködtem benne. Figyeltem a kis arcocskáját, szájacskáját, hogy hogyan mozgatja a kis ujjacskáit.


Abszolút nem értem, miért tartasz a férjed reakciójától? Ha ő esetleg nem akarta a babát, nem kellett volna kierőszakolnod - mert ez esetben jogosan tartasz a reakciójától.

2019. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Ő akarta , iszonyatosan még ő noszogatott a gyermekvállalás felé .


Együtt szoktunk menni vásárolni és mikor megfogok egy semleges színt mindíg közli hogy az ő lánya hercegnő lesz rózsaszín illik hozzá. Eleinte nevettem rajta, meg mindig mondtam hogy nem tudhatod , lényeg hogy makk egészséges legyen. De erre mosolyog és rákontráz hogy persze , de nyugodtan vegyél csak rózsaszínt , ha fiú lesz majd félrerakjuk a következő terhességre és vásárolunk újjakat.

2019. máj. 22. 21:54
 6/44 A kérdező kommentje:

Én sem tudom miért tartok tőlle .

Csak nyomasztónak találom hogy mindennapossá vált hogy " jóéjt csajok"

2019. máj. 22. 22:02
 7/44 anonim ***** válasza:
98%

Ez tényleg fura hozzáállás.

De ha férjed ilyen, nem jártál volna jobban, ha megmondják, milyen nemű?

2019. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Mielőtt teherbe estem is "tudta" hogy lány lesz. Már akkoris tartottam a dologtól tudat alatt azért nem akartam tudni a nemét szerintem.
2019. máj. 22. 22:17
 9/44 anonim ***** válasza:
90%

Mindkét babànkat előbb látta, mint èn! Az elsőt csak nézte, a màsodikhoz végig beszélt amìg engem varrtak, hogy miket csinálnak majd együtt ha nagyobb lesz...

Különösebb érzelmeket nem làttam rajta, de rajtam sem lehet látni semmit bàrmi van

2019. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%

Megmutattam? Ő látta előszőr, "pedig" hüvelyi úton született mindkettő (és mellettem állt).

Elég gáz hozzáállás. Egyrészt ugyanolyan eséllyel lehet fiú is... most komolyan a szülés után pár órával akar rohangálni fiús cuccokért? Másrészt abszolút szexista kizárólag rózsaszínbe öltöztetni szerencsétlen gyereket. Más színben is szép lenne (ha valóban az). (Egyébként megfigyeltem, hogy általában pont a nem túl előnyös kinézetű babáknál szokták erőltetni a "csajos" kinézetet. Fidres-fodros, full rózsaszín ruha, fejpánt a kopasz fejre, plusz óriási fülbevaló... nehogy fiúnak nézzék, mert összedől a világ. Ahol meg anyuka-apuka önértékelése rendben, ott bátran adnak rá "fiúsnak" bélyegzett színeket, ruhákat.)

2019. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!