Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szaisztok 1 hetes a kisbabám....

Szaisztok 1 hetes a kisbabám. Az este ugrott be, hogy amikor megszuletett el volt kekulve, lilulva a kiskeze es laba. Ez mitol lehetett?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Apgar értéke?

Oxigénhiányt jelezhet.

2019. máj. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuletest kovetoen az ertekbol levontak egyet a veftagjai miatt, a masodik alkalommal maximum volt. 13 orat vajidtam vegul csaszarral szuletett az en keresemre.
2019. máj. 24. 06:06
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Minden kisbaba kék-lila az első percekben. Ha utána rendeződik, akkor semmit sem jelent.
2019. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem minden baba így születik, legalábbis az én 2 gyerekem biztos (10/10es Agparral) ès amilyen képeket láttam vadiújszülöttekről azok is lilák voltak
2019. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[Apgar, bocsábat]
2019. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!