Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől lehrt, hogy csaszarmetsz...

Mitől lehrt, hogy csaszarmetszes után sokkal erősebb a menstruációm és iszonyatosan fáj?

Figyelt kérdés
Terhesseg előtt kevés volt mindig a vérzésem, csak az első nap volt egy kis görcs, de csak kellemetlen volt. Most 3.alkalommal jött mar meg szülés után és nagyon faj, gyógyszert is kell bevennem, de az se sokat segít. Megyek orvoshoz 2 het mulva, csak gondoltam hátha vki tapasztalt ilyet.
2019. máj. 25. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a császármetszéshez van köze, hanem a terhességhez. Szülés után 10 nőből kilencnek az első három-négy mestruációja nagyon erős. Van akinek még tovább. Ezzel nem kell orvoshoz rohangászni.
2019. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem marad így. Nekem szülés előtt sem fájt, de amióta szültem észre sem veszem, hogy megvan, semmit nem érzek. A császár utáni első néhány menstruációm fájdalmasabb volt.
2019. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!