Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházban tényleg nem...

István kórházban tényleg nem lehet vinni cumisüveget? Komolyan jobb kiskanállal etetni az újszülöttet, ha nem lesz elég a tejem? "Titokban" se lehet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Pohárból szokták etetni és jobb, mert nem az lesz, hogy utána már nem fogadja el a melled. Biztos lesz elég tejed! Az elején csak pár csepp lesz, nem mérhető a baba súlyán, de az tápláló, zsíros és úgymond védőoltás a babának.
2019. máj. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem is kell vinni, elég lesz a tejed.
2019. máj. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem enhmgednek semmit. De nem is kell. 0-24ben cicin lesz. Én egyik éjjel mentem mert csak sírt, sírt és sírt. Anyatejet kapott pohárból.
2019. máj. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Svéd itatópoharat lehet vinni, nem lesz cumizavaros
2019. máj. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom.nincs törvénybe iktatva,hogy nem lehet szóval ha akarsz vigyél.
2019. máj. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Lehet vinni de nem kultiválják a használatát. Nem is fog egyébként kelleni merr cicin lesz a baba de ha mégis tejre lenne szükség akkor láttam, hogy svéd itatópohárban adnak anyatejet a babáknak.
2019. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ilyenről, hogy svéd itatópohár ezelőtt még nem hallottam, de utánaolvasva tényleg jobban tetszik mint a cumisüveg!

(Én mindenkit felpontoztam.)

2019. máj. 27. 09:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszeradagoló kanalat vittem magammal (spilly spoon), de végül nem használtam, mert tudott szopizni 24 óra elteltével, addig meg fejtem neki, és fecskendővel adtam a szájába (4-5ml-ről volt szó)
2019. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

A születés utáni harmadik negyedik napig cseresznye nagyságú a baba gyomra ( Hacsak nincs megtömve a szerencsétlen tápszerrel amitől kitágul ), Ebbe csak pár csepp tej kell , az első napokban a kolosztrum pár csepp az bőven elég neki.

Ha szoptatni akarsz akkor ne vigyél cumisüveget.


Ez a “titokban vinni” dolog egy kicsit röhejes ne is haragudj, felnőtt vagy, gondolom nincs bírósági végzés, hogy nem vihető be cumisüveg. Felnőtt, szabad ember vagy nem fogják átkutatni a táskád és rendőrt hívni rád ha cumisüveg van benne.

Számomra ijesztő hogy ennyire befolyásolható és hiszékeny legyen valaki, hogy Ilyen kérdés egyáltalán megfordul a fejében. 🤔

2019. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha tudnád még mik meg nem fordultak a fejemben, így első babával.. lenne hajjajj :D még az elején vagyok és próbálok minél több infót magamba szippantani :)
2019. máj. 27. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!