Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csazarmetszes es sport?

Csazarmetszes es sport?

Figyelt kérdés
7 hete volt csaszarom, terhesseg elott aktivan sportoltam, hosszutav futas a fo “profilom”. Ma voltam kontrollon, ahol az orvos mindent rendben talalt, kerdeztem is tole, hogy mehet e a sport, azt mondta ovatosan elkezdhetek ujra futni. Nagyon orulok, hiszen mar borzasztoan hianyzik. A kerdesem az lenne, mas mikor kezdett ujra neki az edzesnek illetve elofordult e valakivel, h gond lett belole?
2019. máj. 29. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hó után,de kellemetlen volt. Így 6 hó után kezdtem újra. Most én sem szeretnék ennyit várni,de ha nem megy,akkkor nem.
2019. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hete volt császárom, és holnap tervezek először lemenni kocogni egy kicsit. :) Majd beszámolok róla, milyen volt.

A 6 hetes kontrollon nekem is azt mondta az orvos, hogy mehet a sport, persze fokozatosan, és ha nem esik jól akkor még pihenjek.

2019. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan visszaállítottam az állóképességem. 2 héttel császár után séták egyre nagyobb távra, 5 hétre már torna de visszafogottan, 8.hétre meg végre újra kangooztam :) sportoláshoz vettem hasleszorítós nadrágot, mert nekem az a parám hogy felszakad a seb..tudom butaság de mégis..
2019. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A belső heg lassabban gyógyul.

Kívül hiába szép belül lehet gond..

Én nem kockáztatnék.

4 hónapja volt de futni, ugrálni mai napig fáj..

Ellenben kb 5 héttel utána elkezdtem sokat sétálni és napi 10 kmt sétálok, de a végére van hogy fáj a hegem bal oldalon.

Most akarok elkezdeni mellé baba mama tornát is.

2019. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!