Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki a biztonság...

Van itt valaki aki a biztonságosabb szülés érdekében a császármetszést "választotta"?

Figyelt kérdés
Megbántad vagy nem? Milyen volt?

2019. máj. 31. 19:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne biztonságosabb a császár? Mi majdnem belehaltunk a babával.
2019. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolod egy hasi műtét biztonságosabb egy természetes szülésnél?
2019. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Adódhat oxigénhiány természetes szülésnél. Igen ezért gondolom a császárt biztonságosabbnak.
2019. máj. 31. 20:11
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de nem én választottam, hanem a dokik, nagyon kockázatos lett volna esetemben a hüvelyi szülés. Nem volt mit megbánni, mert más lehetőségem nem volt, de az igazat megvallva egy kicsit se bántam, hogy nem volt természetes szülésem.
2019. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
1. Mi volt a probléma? (Ha nem vagyok túl indiszkrét)
2019. máj. 31. 20:12
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Az elsőt természetesen szültem, csodás élmény volt, bármikor ujraélném,minden flottul ment.

Most viszont császárom lesz,egy baleset miatt nem szülhetek spontán,rettegek, nem akarom,de muszáj...

Te miért hiszed azt hogy egy nagy hasi műtét biztonságosabb?

2019. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Egyebkent a csaszarnal is adodhat. Meg sokminden mas is. De ertem, mire gondolsz. Ha jo a doki, aki idoben kapcsol es nem szenvedtet 20 oran keresztul feleslegesen, hanem ha nem jon, akkor csaszaroz, akkor jo esellyel nem lesz gond.
2019. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
1es vagyok. Túladagolták az altatót, és leállt a baba keringése meg az én légzésem. Éleszteni kellett mindkettőnket, a picinek oxigénhiánya lett, de szerencsére csak minimális, rengeteg fejlesztéssel és gyógytornával már kortársainak megfelelően fejlődik. Utána fertőzést kaptam, majd szétnyílt a sebem.
2019. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Jóindulatú koponyaalapi érdaganat miatt kellett a császár.
2019. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Napok óta írogatsz ki ebben a témában kérdéseket. Ha te így érzed biztonságosabbnak, akkor válaszd azt. Sokszor leírták, leírtuk, hogy a császár sem garantál semmit, sőt. De megértem a félelmedet, oxigénhiányos az egyik gyerekünk, pedig császárral született (2 naposan volt légzésleállasa, adaptációs zavar miatt, ami császárnál gyakoribb). Ennek ellenére sem akarlak egyikre se rá vagy lebeszélni, de én ha újra szülnék, akkor természetes úton próbálnék, ha gond van, akkor persze császár.
2019. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!