Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés beindítási tippjeitek...

Szülés beindítási tippjeitek vannak?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok,39. Héten indítják a szülést ,ha addig nem indul meg.Nem szeretnék indítást,sok rosszat hallottam róla.Milyen tippjeitek vannak hogy beindítsam magamnak?

2019. jún. 2. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért akarják indítani? Van valami különösebb oka? Ha nincs semmi akkor ne hagyd. Egyébként én úgy hallottam, hogy a szex beindítja nem tudom mi az igazság.
2019. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Csak akkor jön a gyerek ha jönni akar


(Nekem is indították, semmi gond nem volt vele)

2019. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ne engedd hogy inditsak ! A terhesseg eltarthat 38-42 hetig is. Ne hagyd magad! Majd jon a gyerek ha jonni akar . Ez egy ujabb csaszarindok , mert altalaban az inditasok nagyresze csaszar lesz. Ha termeszetes szulest akarsz alj ki magatokert!
2019. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Sok szex, vagyis spermium keruljon beled!
2019. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Miert inditjak ennyire koran?
2019. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem indította be

41+1 indult spontán.


Miért indítanak ennyire baromi korán????

2019. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

3-as: nem gondolod, hogy orvosi indoka van a korai indításnak? Például inzulindependens terhwsségi diabétesz? Nekem az volt, és pontosan ugyanez votl a protokoll. De lehet terhességi toxémia, stb. is.


Viszont a tapasztalatom ugyanaz, mint a többi válaszolónka. Ha a baba még nem akar jönni, akkor sem a szex, sem a fűszeres ételek, sem a hatalmas séták nem indítják be a szülést, csak az infúzió és burokrepesztés, vagy még az is csak nagyon nehezen.

2019. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Kíméld meg magad. Nekem 42.héten indították addig :szex, bábakoktél, fűszeres kaja, sok séta, takarítás, tonik minden játszott. Azon kívül, hogy lefárasztottam magam, esetleg kotlottam a wcn egy jó kis hasmenéssel az ég világon semmi nem történt. A fiam meg se akart mozdulni. Ne félj az indítástól nem olyan borzalmas.
2019. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

2 dolgot érdemes leszögezni.


1. Ha a tested vagy/és a baba nincs kész, eheted a csípőskaját tonikkal lépcsőzés közben szexelve spermaesőben, NEM fog beindulni a szülés.


2. Mi az kedves válaszolók hogy "ne engedd hogy indítsák?" Ennyi agyatok van??! Jobban képben vagytok a kérdező eü állapotával, mint az orvosa? Így, látatlanul, nulla infóval? A sok fotelszülészorvos.....eszem megáll a sok idióta ostoba "tanácsaitól", hogy nem is gondolkodnak csak agyatlanul okoskodnak. Semmi infó csak "ne engedd" ......mert biztos a sok könyvelő, műkörmös, meg közgazdasz ezt innen neten keresztül is TUDJA hogy a szemét állat buta szülészorvos rosszat akar a kérdezőnek.

2019. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

"Ha termeszetes szulest akarsz alj ki magatokert!"


Igazad van. Pl. haljon bele, egész nyugodtan, mert az indított szülés már nem is ér semmit, ezért álljon ki magáért mindenki és bírálja felül az orvost, mert a neten egy idegen no name valaki ennyire feletlőn tanacsokat köpköd a vakvilágba.

Kár hogy észt nem osztanak egyenlően, csak határozottságot és önbizalmat. A legveszélyesebb kombó amikor valaki buta+határozott.

2019. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!