Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hasznos a haskötő...

Császár után hasznos a haskötő a kórházba vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Akiknek volt császára azoktól kérdezném, hogy megéri venni az első pár hétre haskötőt? Érdemes használni? Gondoltom, hogy veszek és akkor bent a korházban meg itthon 1-2 hétig vagy amig érzem, hogy szükséges addig használnám. Leginkább abból a célból, hogy hátha könnyebb lenne mozogni vele. Tapasztalatok? :)
2019. jún. 2. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két csaszarom volt, egyiknél sem hadznaltam.


A második csaszar után a pic-re kerültek a fiaim, naponta sokszor mentem hozzájuk lépcsőn egy emelettel feljebb. Sokkal könnyebben mozogtam így, hogy több mozgásra voltam “kényszerítve”.


Javaslom, hogy próbálj sétálni, az ágyban oldalra fordulni, nagyon sokat segít.


Jó egészséget, boldog babavarast

2019. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. Programozott császárod lesz?
2019. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen programozott császárom lesz.
2019. jún. 2. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam 3-4 hétig és nagyon jó volt. Nélküle úgy éreztem,hogy kiszakadnak a belső szerveim,menni is alig bírtam.

De lehet neked nem lesz ilyen problémád,szóval lehet érdemes várni a műtét után 2-3 napot,aztán majd meglátod.

2019. jún. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, sokkal könnyebb mozogni vele, "összetartja" a dolgokat. Én a koraszülött ikrekhez lépcsőztem naponta többször, nagyon sokat segített.
2019. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer volt császárom, egyszer egy baba, egyszer ikrek időre. Az én orvosom nem javasolja, szerinte lassítja a regenerálódást. Nagyon megoszlanak ezügyben az ajánlások. Én nem használtam, nem is éreztem hiányát, a hasizmom sem nyílt szét (vagy összezárt, nem tudom), nem tudom, hogy azért-e, mert dolgoznia kellett a hasfalnak, vagy ez teljesen alkati dolog.
2019. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem de még a hideg is kirázott hogy a fájós hasfalamat valamivel leszorítsam így érintetlenül maradt.
2019. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!