Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden akik mostanában...

Szegeden akik mostanában szültetek mennyit fizettetek programozott császárért a fogadott orvosotoknak?

Figyelt kérdés
Rákérdeztem már a dokimnál de nem mondott konkrétan összeget ezért érdekelne, hogy mennyit illik?

2019. jún. 3. 11:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
A hálapénzek kora lejárt! Itthon is jó lenne már elfelejteni. Az orvosoknak legyen elég, amit a magánrendelésén kifizetsz.
2019. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%

1!


Nem kotr léto fogadott orvoshoz járni, így pl fel se merül, hogy ő végezze a műtétet és csak miattad menjen aznap be a kórházba. Emnyi

2019. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Igaz!Annyira undoríto hogy a betegek ennyire elkapatták az orvosakat.Nekik is van fizetésük mint bárki másnak!
2019. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
És nekik sem kötelez ő túlórázni, vagy bemenni csak azért, mert Mariska épp szül, hiszen ott ah ügyeletes orvos is
2019. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
Ezt is csinálják.Olyan bunko némrjik hogy nem igaz.
2019. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de ezekkel nem lettem előrébb összeg érdekelt, az abszolút nem, hogy ki hogy vélekedik a hálapénzről. Ha jó orvost akarsz aki törődik is veled és 0-24ben rendelkezésedre áll azt meg kell fizetni sajnos igy működik 2019ben :)
2019. jún. 3. 12:17
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan már! Miért nem elég, ha jár valaki magánrendelőbe ugyanahhoz az orvoshoz? Miért kéne egy szülész-nőgyógyásznak külön fizetni a szülésért az állami kórházban? Aki ezt a szakmát választotta, tudja mivel jár. Akik munkaidőn túl visszamennek egy-egy szülésre, kapjanak a kórháztól prémiumot, ne a frissen szült fiatal nőket húzzák le, van nekik mire költeni bőven!

Legalább az orvosoknál is lenne versengés a plusz pénzért. Gyomorforgató ez a pénzdugdosás, megalázó az orvosnak is!

2019. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Igaz, nekem természetes szülésem volt, de 100 000 Ft. És nem ő mondta, én gondoltam így. Ezt nem hálapénznek fogom fel, hanem fizetett szolgáltatásnak. 8. héttől a 40. hétig végigkísérte a terhességem, ami elég problémás volt, bármikor, akár vasárnap délben is nyugodtan hívhattam telefonon, ha gondom volt. 2x is feküdtem kórházban, minden nap meglátogatott és figyelemmel kísért. Éjjel 11kor folyt el a magzatvíz, felhívtam, ő is otthon volt, de kb. velünk egyidőben bent is volt a kórházban és végigvitte velem a 14 órás vajúdást. Utána mindhárom nap ránk nézett. A 6 hetes kontrollig még 2x volt problémám, megnézett. És az ilyen "ránézésekért" pénzt se fogadott el. Szóval szerintem bőven megérdemelte.
2019. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
Ha ennyi pénzed van,egészségedre!
2019. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
8.köszönöm szépen a válaszod :) az én orvosom is nagyon kis lelkiismeretes és közvetlen és kellemetlenül érezném magam, ha nem fizetném meg a figyelmét és szaktudását. Mivel nekem nem akart összeget mondani és még nem volt szerencsém szülni így fogalmam nincs az árakról, persze mindenki maga dönti el, hogy áldoz e rá összeget vagy sem.
2019. jún. 3. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!