Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt koraszülött...

Akinek volt koraszülött babája a következő mikor született?

Figyelt kérdés
Kislányom 42.hétre született, majd a kisfiam 34.hétre. Megrepedt a burok, így nem lehetett visszatartani a szülést. Aki vállalt koraszülött babája után még gyereket időben született?

2019. jún. 9. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi közé a következő babához.De nálunk 34.hetre született szintén,a testvére 40.hétre.
2019. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyósomnak mind a 3 koraszülött lett. Nem ikrek.
2019. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 2 barátnőmnek is mindkét, illetve mindhárom babája 32-34.hétre született. Azért gondolom, hogy talán az a véletlen, hogy az első lányunk időben jött. Mondjuk nekem az egész terhesség problémás volt (elején véreztem, nem tudták miért, lepényleválásom volt, hematómám). De aztán az utolsó 16 hét szerencsére teljesen eseménytelen volt, míg nem elkezdett szivárogni a magzatvíz. Félek még egy babát vállalni, de nagyon szeretnénk.
2019. jún. 9. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy fiam van, koraszülött. Ráadásul méhen belül lemaradt, így nem is volt megfelelő a súlya a terhességi kornak. Bár még kicsi, de nem hiszem hogy merek még egy babát vállalni. Egyébként ő jól van szerencsére. De a toxémia ismétlődhet. Így azt hiszem inkább kihagyom.
2019. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sógornőm, az ő anyukája és nagymamája is koraszülött volt. Ő is 32. hétre szülte a fiát. Megint terhes, és kap rá egy teljesen új forradalmi gyógyszert, mert elég nagy az esélye, hogy a mostani terhessége is koraszüléssel végződik.
2019. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 el ne hidd már. Nincs semmilyen forradalmi gyógyszer a koraszülés ellen. Arról nem beszélve hogy minden koraszülés más, mint ahogy minden időre szülés is más. Nincs ellene gyógyszer.
2019. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!