Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok! Aki otthon szült, a...

Lányok! Aki otthon szült, a beöntést hogyan oldotta meg? Vagy volt "baleset"?

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem szültem otthon , de elvileg azért akarják a nők az otthonszulest, hogy minden természetes lefolyású legyen, ergo nem használnák beöntést. Ha mégis erre vágysz, a gyógyszertárban kapható beöntő szett
2019. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a barátnőm tervez ilyet. Nagyon köszönöm.:)
2019. jún. 10. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Beöntő szettel, gyógyszertárban vagy gyógyászati segédeszköz boltban lehet venni. Általában a dúla vagy a szülésznő szokta adni a beöntést, ha szükséges, ugyanis sok esetben a szülés beindulásával egy öntisztuló folyamat is indul masszív hasmenés formájában.
2019. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

A törvényes otthonszülés előtt kötelező egy tanfolyam, ahol részletesen elmondták a barátnődnek ezt is, sok más mellett. Kérdezd meg tőle.


Off: volt már egy kísértetiesen hasonló kérdés. https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..

2019. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ne szuljetek otthon, rendkivuli felelotlenseg, amivel A legkissebb baj, ha becsuszik egy kis kaki...
2019. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk a kórházban sincs beöntés... Miért akar itthon ilyet? Inkább keressen megfelelő kiseroket és kórházat. Tapasztalatból mondom, hogy van ilyen Magyarországon! És nem Magánkórház!!!!
2019. jún. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Kórházon kívül szültem a második gyerekem és ahogy az elsőnél, úgy a másodiknál se volt szükség beöntésre, mert a szervezet kitisztul szülés előtt. Semmilyen kötelező tanfolyam nincs. A felelőtlenség nem itt kezdődik. Ma már jobban félnék kórházba menni. Az elsőt kórházban szültem. Soha többet. Mielőtt hülyeségeket írtok, tájékozodjatok már...
2019. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az én lányom is itthon született, vízben. A természetes, nem siettetett vajúdás során a szervezet ezt megoldja. A tágulási szakaszban vagy már napokkal előtte is megkezdődik a salakanyag kiürülése.
2019. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!