Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

3 évesen műtöttek csipö ficammal és majd pár év mulva protézis kell. Most kismama vagyok szülhetek vagy csak császár?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szülés, kismama

jún. 11. 15:36  Privát üzenet  

A válaszok
Nem sok kérdésre mondom ezt, de ez tipikusan az, amit csak az orvos fog tudni megmondani neked, a te egyedi egészségi állapotodat figyelembe véve.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 11. 15:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm egyébként gondoltam csak azért irtam hatha van hasonló helyzetű emberke. Bár mindeképp ő dönt majd

Es Köszönöm a választ

# 2/4Időpont jún. 11. 15:41 Privát üzenet

Akkor is egyéni. Barátnőmet is műtötték gyerekként és két gyereket szült hüvelyi úton, semmi baja, fel se merült a császár.

Ugyanez anyukámnak nem sült el jól (akkoriban nem volt megszokott a császár). Rosszabbodott mindkét szüléssel.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 11. 16:06 Privát üzenet
Van egy vendégem akinek alapból protézise volt mire már szült, de simán szülte mind a 3 gyermekét. Igaz nem olyan ez a pl teljesen amit leírtál.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 11. 20:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A hüvelyi szülés vagy a császármetszés a biztonságosabb?
Császár után hasznos a haskötő a kórházba vagy sem?
Császár után sima szüles?
Csaszar utan ez a folyas normalis?
Ki szavaz a császár és ki a természetes szülés mellett? Illetve miért?
Akinek császár után fájt a feje, meddig tartott? Én már több mint két hete kinlodok vele, ez normális?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!