Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés
dhsz nevű felhasználó kérdése:

Konkrétan a szülés után hány kiló megy le? Eddig mindenhol 8 kg-ot olvastam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szülés, fogyás

jún. 12. 17:47  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nincs konkrét szám. Nem tudom hol olvastál ilyeneket

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont jún. 12. 17:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

# 2/15Időpont jún. 12. 18:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt számtalan helyen leírják.

# 3/15Időpont jún. 12. 18:29 Privát üzenet

Ez attól is függ, hogy ki hány kilós babát szül, meg egyéb dolgoktól.

Én 75,5 kg-al kezdtem a terhességet, 80 kg-al mentem szülni, 3960 grammal született meg a kisfiam, szülést követően 73 kg voltam közvetlenül. Ebből találd ki, hogy mennyi az annyi. :)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont jún. 12. 18:40 Privát üzenet

Egy terhessegemnel vizesedtem valamennyire, nem durvan, de azert volt viz rajtam a vegen. Akkor 11 kg ment le, szules utan 3 nappal mertem.

A masik ket terhessegnel egyaltalan nem vizesedtem, kb 8 kiloval voltam a szules utan egy nappal kevesebb.

A babak 3-4 kg kozott voltak vegyesen.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont jún. 12. 18:49 Privát üzenet
Nekem 10 ment le kereken.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont jún. 12. 19:10 Privát üzenet

Elsővel 12 kiló ment le. Baba 3,3 kg volt, én pedig 22-t szedtem fel (rengeteg víz is volt benne).

Másodikkal 9 kiló ment le úgy, hogy csak 6 kg-t híztam. 3,4 kg volt a gyerek. (Terhességi cukrom volt másodjára)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont jún. 12. 19:34 Privát üzenet
Nekem az egyiknél kb. 7kg, de pár napos volt a baba, mire -10kgnál jártam. A másiknál meg nem tudom hogyan, de több maradt, mint a baba súlya:-D Tehát kb. 3kg ment le, miközben a baba volt 3190gr plussz méhlepény stb. De 6 hetes korára további 7 kg csökkent le, és így 3.5 kg plusszom volt az eredeti súlyomhoz képest.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont jún. 12. 19:50 Privát üzenet
Én pl csak vizesedtem, 15 kg jött fel, szülés után 2 nappal 17 kg ment le.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont jún. 12. 21:43 Privát üzenet
Nekem csak 3kg ment le, pedig a fiam 3750grammal született. Utána folyamatosan mentek le a kilók, még jelenleg is, 2 hónapos a babám. Jelenleg 3 kiló plusz van rajtam a 16-ból.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont jún. 12. 22:08 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 36. héten voltam aneszteziológusnál és akkor voltam 72 kiló, de utána még hízok akkor szólni kell az érzéstelenítő mennyisége miatt vagy, hogy van ez?
3 kiló alatti súlyú babát könnyebb megszülni, mint a 3 kiló felettieket? Mik a tapasztalatok?
Akinek 4 kiló körül volt a babája, mesélnétek, milyen volt a szülés?
Hogyan fogyjak le szülés után? 7,5 hónapos a babám de még mindig rajtam van +8 kiló! Hogy tudom lefogyni?
Hány kiló ment le szülés után rólad?
Szülés után mennyivel nyertétek vissza az errdeti súlyotokat? Aki 15 kiló felett hízott.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!