Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szultem. Nagyon...

Egy hete szultem. Nagyon nehez szulesem volt,25 oltessel szedtek ossze. Rettenetesen faj a gatsebem es valami feher kis pukli is kijott. Kifog fakadni? Aranyerem is van ami megjobban megnehezit. Kinek mi segietett?

Figyelt kérdés

2019. jún. 14. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Az a fehér pukli nyilván genny. Vissza kéne menni az orvoshoz, hogy inkább ő nyissa meg steril eszközzel. Valószínűleg a fájdalom egy részét is az okozza.
2019. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Jó eséllyel begyulladt. Inkább menj vissza a dokihoz.
2019. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A gátsebet én megnézetném. Egyébként én hashajtót szedtem, míg az aranyerem visszább nem húzódott, na meg a gátsebb miatt amúgyis rohadtul fájt a dolgomat végezni...
2019. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak kúppal mertem létezni 2 hétig a gátseb és az aranyer miatt. Tudom most nem vjgasztal, de hidd el, napról napra jobb lesz kicsivel.
2019. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gátsebet sztem is nézesd meg, nehogy baj legyen belőle. Amúgy teljesen átérzem a helyzetedet, első szülésem nekem is kb ilyen volt. Akkor én a gátsebre és az aranyérre is First-ot fujkáltam. Nagyon hamar gyógyult tőle mindkettő. Plussz még Detralex tablettát szedtem aranyérre.
2019. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!