Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon kezd beindulni a szülés?

Vajon kezd beindulni a szülés?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok. Tegnap voltam dokinál, aki azt mondta a baba feje befordult, nyitva vagyok 2111- re. Jó alaposan megvizsgált, szerinte a napokban megszulok, azóta is gorcsolgetek, éjjel szinte semmit sem aludtam. Ma reggel óta igaz nem nagy mennyiségű, de barnás folyásom van. Szurkált, gorcsolgetek össze vissza. Beindulhat valami??? Tapasztalatok?Ja és tuti nem nyakdugo.
2019. jún. 18. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Barnás folyassal be kellene menni a kórházba.
2019. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshogy indul. Lehet hogy neked így indult el igen, hívd fel a dokidat, kérdezd meg, bemenj-e vagy mi legyen, itt senki nem mondja meg neked, elkezdődött-e.
2019. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is azt gondolom hogy hivd fel az orvosod, kerdezd meg mitévő legyél. Barnás folyás lehet tagulasos vérzés is, úgyhogy szerintem azt fogja mondani hogy menj be, megvizsgálnak.


Irj majd

2019. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg megy nyaralni vagy egyéb programja van és a jó alapos vizsgálat a mehszajad tanításat jelentette. Barnás folyassal felesleges kórházba rohanni. Ott csak még jobban belepiszkalnak, sürgetnek. Ha beindul a szülés, tudni fogod.
2019. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Tanítását=tágítását
2019. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elvileg szülsz,alapos méhszájnézés szülés inditással jár
2019. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!