Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok ajánlani jó szülésznő...

Sziszoka26 kérdése:

Tudnátok ajánlani jó szülésznőt a Péterfy kórházban?

Figyelt kérdés
Területileg oda tartozom, és jókat hallottam a kórházról. Tudom nem alegmodernebb.Szeretnék szülésznőt fogadni, segìtenétek h kit ajánlanátok?

#szülésznő #kórház szülés
2019. jún. 19. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem a Péterffy pár nappal ezelőtt kétszer is megbukott,mint jó kórház,jó orvosokkal.

Egy ismerősöm nemrég megszült a 35.héten,2 hét után a kisbaba meghalt kórházi fertőzésben.

A másik pár nappal ezelőtt,amikor egy rokonomat oda vitt be a mentő komoly fejsérüléssel...ezek kiültették a folyosóra órákra,rá se bagóztak,majd eltűnt a kórházból úgy,hogy semmit nem tudott magáról.Most az intenzíven fekszik a Merényiben.


Biztos lesz aki ódákat zeng majd róla de én ezentúl ezen a véleményen leszek velük kapcsolatban

2019. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te jó ég!!! el se hiszem ha nem hallom hogy ilyen létezik :( teljesen elbizonytalanitottál. Vhogy ennek a kis artatlan angyalkának a halálarol se hallottam. Az ilyet miért nem verik nagy dobra? :( csak a szepet jot reklamozni :/
2019. jún. 19. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Benne vagyok egy kismama csoportban és ott az egyik csaj osztotta meg ezt velunk.Borzasztó volt,így hogy követtünk minden történést.

De persze tanácsoltunk neki,hogy ha enyhül a gyász,vizsgáltassa ki az ügyet és ne hagyja annyiban. A másik sztori is elég gáz,de tagadják.

Undorító.

De aztán tényleg lehet kapsz majd sok pozitívat is.

2019. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

A Péterfyben majdnem ottmaradt a fiam.


Nem adtak neki inni, 36 fokban, mondván elég az előtejem...éreztem hogy nem, de jól lecse.sztek. Hazaengedték 4 naposan sárgulva, este vittük vissza 39,4 fokos lázzal, kiszáradás szélén. Az ottani gyerekorvos (másik osztály, nem szülészet, hanem koraszülött és beteg csecsemő) közölte hogy az a szerencse hogy bevittem mert reggel nem ébredt volna fel. Tajtékzott hogy ki a túró merte kiengedni ebben az állapotban? Ez évekkel ezelőtt volt, azóta a dokim és a szülésznők nagyrésze is átment onnan a Jánosba. Második babát már ott szültem, minden rendben volt :)

2019. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt hogy 5 napig infúzión volt, kékfényes inkubátorban. Szerencsére megmentették a korababa osztály csecsemősei és orvosai.
2019. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!