Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz szivárgást hogyan...

A magzatvíz szivárgást hogyan lehet biztosan megkülönböztetni a színtelen, szagtalan hígabb folyástól vagy bővebb izzadtságtól?

Figyelt kérdés
Első baba, 39. hét. A kánikula már egy ideje fennáll, de csak ma éreztem egész nap kissé nedvesnek a bugyimat középen is, nem csak oldalt, ahol a combhajlatokhoz ér az anyag. Természetesen naponta többször is lemosom magam és bugyit váltok, tudom, hogy nem gusztusos, amiről írok. Biztos, hogy nincs baj, mert nincsenek görcseim, egyéb jelei sem annak, hogy probléma lenne, de felmerült bennem, hogy ha ennyire nedves a bugyim vagy a betét, hogyan venném észre, ha ez magzatvíz-szivárgás lenne? Az nyilvánvaló, hogy ha elönt a víz, azt észreveszem, de azt olvastam, hogy van olyan eset, amikor csak szivárog.
2019. jún. 20. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is itt tartok és azt mondták a magzatvíznek színe van,nem átlátszó
2019. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Lehet kapni olyan betétet amit a magzatvíz elszínez.
2019. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, be fogom szerezni akkor. PAtikában kapható vajon?
2019. jún. 20. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
A szivárgás is csorog valamennyire, nem csak a bugyin hagy foltot. Egyébként kicsit nyálkás, édeskés illatú folyadék, egészen más, mint az izzadság vagy a normál folyás. Fel fogod ismerni, ne izgulj! 😊 Könnyű szülést!
2019. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Átlátszó, színtelen, édes cukros illatú, nem viszkózus, picit ragad.

Elsővel ömlött, azt tényleg nem lehet eltéveszteni.

Másodikkal szivárgott, de még az orvos se tudta megmondani (labor)teszt nélkül, hogy az-e.

2019. jún. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
*Ja és már nincs olyan betét, kivonták
2019. jún. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy pár éve már nincs ilyen betét, mert nem volt megbízható. Azért kérdezz rá a gyógyszertárba
2019. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet kapni. Én ilyet vettem anno.

[link]

2019. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!