Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik gyerekeket várom....

Harmadik gyerekeket várom. Úgy hallottam, hogy el kötnek ilyenkor màr. Kèrdèsem az lenne, hogy kèrhetek e csàszàrmetszèst emiatt?

Figyelt kérdés
Azért szeretnèm, hogy elkössenek, mert hamar teherbe esek. Fogamzàsgàtlòt màr próbàlta, de hormon zavart valamit depresszió okoz nálam, mivel nekem a trombózis miatt csak egy félét próbálhatok. Férjem meg kizárt, hogy valaha is védekezzen. Szóval ezek tudatában lehetséges, hogy császárt és elkötést kérjek?

2019. jún. 26. 09:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Harmadik gyermekemet várom. (Kijavított a telefon)
2019. jún. 26. 09:33
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezt meg lehet beszélni az orvossal.
2019. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen


Pénzért külön

Emiatt nem császároznak.



Nem hivatalosan biztos van az a doki, aki jó pénzért megcsászároz, és elköt.



/ véleményt nem kértèl, de jó nagy bunkó a férjed,ha "kizàrt, hogy valaha is védekezzen"

Nem mertem volna vele szexelni, ha előttem mindenkivel így volt/

2019. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ahhoz, hogy elkössenek nem kell felvágni a hasad... Így, az emiatt császár is kilőve!

Persze, ha van rávalód, meg orvos, aki így is megcsászároz, hajrá!

2019. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Érett, felnőtt kapcsolat, komoly, együtt meghozott döntések, tudatos gyermekvállalás. Gratulálok.
2019. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez miatt nem kell császár, de ha már egyszer a harmadik terhességedet hordod és még a szülés is előtted áll, igazán vállalhatna őkegyelmessége a teremtés koronája, hites urad is egy is kellemetlenséget, ha már egyszer védekezni nem hajlandó. Kössék el őt. Rá nézve sokkal egyszerűbb és komlikáció-mentesebb ez a férfiaknál mikrosebészeti kategóriába tartozó műtét, ambulánsan végzik, seperc alatt bódításban megvan a vasectomia és akkor egyszer és mindenkorra le van a gond a fogamzásgátlásról. Ennyit bevállalhat Ő is a családért, kettőtökért, Neked meg akkor nem kell evvel bajlódni, elég lesz a szülésre fókuszálnod.
2019. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Jó nagy frok a férjed mit ne mondjak... Ennek kitenni magad miatta pfff. Egyébként nem, ez nem indikációja a császármetszésnek, de jó sok pénzért találhat rá indokot a fogadott orvos. Te tudod hogy a férjednek mennyire mély a zsebe.

Egyébként spirálra nem gondoltál? Van olyan ami hormonmentes. 5 évente kell cseréltetni.

2019. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak annyit hadd mondjak, hogy ha el akarod kottetni magad, Kezd el intezni minel elobb.

Nekem csaszar volt, de nem csinaltak meg, ahol szultem, mert nem ment at a kerveny idoben. Elozo korhazban (koltozes miatt valtottam), hiaba inteztem el idoben...

2019. jún. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!