Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Január 17-én szültem, természe...

Január 17-én szültem, természete szülés volt, már nem szoptatok, múlt hónapban meg is jött a menzeszem de ebben a hónapban még nem,5. -én kellett volna. Valaki volt már így? Normalis ez? Vagy már helyre kellett volna, hogy álljon ha 1x már megvolt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
En marcius 20.-an szultem igaz csaszarral,en sem szoptatok mar de nekem sincs beallva. Minden honapban megjon de ossze vissza,van hogy 15 nap mulva es van hogy 30. Ossze-vissza. A nogyogyaszom azt mondta ilyenkor sok anyukanal meg nem all be a ciklus rendszeresen,van akinek pontos de gyakori hogy nem, vagy nem jon meg. Minden esetre menj azert nogyogyaszhoz nehogy baj legyen
2019. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem idő, mire újra beáll. Nekem is teljesen összevissza. Van, hogy napokig PMS tüneteim vannak, aztán semmi.
2019. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megyek mindenképp mert nemsokára esedékes a rákszűrés, majd megemlítem neki. De megnyugtat, h nem csak én vagyok így.
2019. júl. 9. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt várod, hogy majd szülés után rögtön pontos és rendszeres lesz a vérzésed? Kicsit használjuk már a józan paraszti eszünket...
2019. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld azt hittem.. mivel előző hónapban már rendesen megvolt, azt hitem, hogy helyreállt. De lehet csak én vagyok ennyire buta, elnézést ;)
2019. júl. 9. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es es mi ezzel a gond ha azthiszi? Hugom szules utan nem tudott szoptatni es neki kovetkezo honaptol folyamatosan napra pontosan visszaallt. Ebben sincs semmi furcsa mert nem minden nonek jon ossze-vissza
2019. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!