Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a terhesség alatt ne...

Aki a terhesség alatt ne érzett keményedést?

Figyelt kérdés
Nagyon fájdalmas volt a vajúdás és a szülés? Mert ugye azt mondják hogy ezek a keményedések (ugye összehúzódások) készítik a méhet a szülésre.
2019. júl. 10. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A vajúdás nem annyira, a kitolásnál kb elaötétült minden
2019. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak az utolsó héten voltak úgy igazán keményedéseim, akkor is enyhén.

A vajúdás nekem sem volt vészes egyáltalán, a tolófájások brutálisan. (de könnyű, gyors szülésem volt egyébként, csak élni nem úgy éltem meg nyilván :) )

2019. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer keményedtem be a 32. héten, egyébként még jóslóim se voltak soha. 26 órát vajúdtam, 1,5 óra volt a kitolás, de bármikor újra csinálnám, nagyon könnyű szülésem volt. (Bár nem tudom mennyi köze volt hozzá, hogy a 35. héttől ittam málnalevél teát).
2019. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem


Én sokkal durvábbra számítottam.

A végére nem volt egy köbnnyű szülésem.. De a vajúdás bem volt vészes.. A szülés ( kitolás) sem a fájdalom miatt volt nehéz..


Persze azért volt olyan pillanat amikor suívem szerint másutt lettem volna..

Nem keményedtem.. Jóslóm sem volt előtte soha

2019. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!