Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rugdalozoba aludni nyaron?

Rugdalozoba aludni nyaron?

Figyelt kérdés

Hosszuujju rugiba szerintetek tulzas masfel honapos babat altatni?

Eleg lenne ra csak egy body?

26fok van a szobaba,csak a vedono le cseszett,hogy bodyban altatom,anyukamek meg hogy hosszurugiba. :D


2019. júl. 11. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érezte magát eddig a bodyban, akkor miért cserélnéd le? Mindenki hiper okos tud lenni, hogy bezzeg az én gyerekemnél így meg úgy csináltam és úgy volt jó, csak éppen azt felejtik el, hogy minden baba egyedi:)
2019. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Rugdalózóban, rugiban, szobában, hosszúrugiban


Ezekben alszik, nem bedig bele alszik.

2019. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Persze hogy aludhat , csak olyankor valami vekonnyal kell betakarni a dererkat
2019. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyitott ablaknál alszunk úgyhogy body+vékony hálózsákban alszik, mert most esténként hűvös van. 2 hetes. Mikor hazajöttünk hőségriadó volt, így akkor ő is csak bodyban aludt, pedig 4 napos volt.

Én meg szoktam fogni a tarkójánál, illetve a kezeit és lábait, az alapján döntöm el a rétegeket. Védőnő és nagyszülők szavára sem alapozok.

2019. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

1 éves

Vékony talpas pizsiben alszik takaró nélkül 26 fokban

2019. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Enyém is vékony talpas rugiban alszik jelenleg, takaró nélkül. Nálunk 25-6 fok van.


Tényleg babafüggő.

2019. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 23 fokban alszik vékony rugdalozóban vékony bélelt hálózsákkal. 26 fokban rövid body-t adnék vékony hálózsákkal vagy vékony takaróval. Teljesen jól csinálod.
2019. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk most mondjuk nincs 26 fok, reggelre 22 körül volt. Pólóban és hosszú pizsi gatyóban alszik a fiam, 21 hónapos és ma hajnalban gondolkodtam el, hogy bakker télen is ennyi van a lakásban és body rugi hálózsák van rajta.

Szerintem engedd meg magadnak azt a luxust, hogy bízol az ösztöneidben és az anyai kompetenciádban és elengeded a füled mellett, amiről úgy gondolod nem segít nektek.

2019. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!