Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány napig fájdalm...

Szülés után hány napig fájdalmas a szoptatás? A mehosszehuzodasokra gondolok. Neked hány napig fájt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2 napig fájt.
2019. júl. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A durvább olyan 2 napig, kb minden 3. szoptatás (tehát nem is mindnél). Most lesz 2 hetes a babám és 1-2 naponta még mindig van 1-1 görcs, de már nem olyan mint az elején volt.
2019. júl. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3-4 napig, a tejbelővelléskor volt a legdurvább, kb mint szüléskor.
2019. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, nekem alig fájt az első egy héten egy kezemen meg tudom számolni hány szopizásnál fájt intenzívebben. A szobatársamnak viszont fájdalomcsillapító szurit adtak mert ő konkrétan sírt a fájdalomtól minden egyes szopizásnál méhösszehúzódások miatt.
2019. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szoptatás nélkül is össze kell húzódjon, hogy elmondtam, ami fáj. Ha nem, kapsz finom kis ínjekciót...

Nekem soha nem fájt, viszont mindig éreztem, egészen a szoptatás végéig. De ezt partner ugyanúgy ki tudja nálam váltani, csak akkor máshogyan esik nyilván. Csak azért volt rosszabb ez az érzés az első héten, mert intenzívebben kellett neki húzódni, és amúgy is mindenem fájt odalenn, borzasztó érzékeny voltam. De ami a vicces, hogy csikisebb volt fent, mint amennyire fájt lent :D Teljesen idegen volt tőlem, hogy egy picuri lány baba okozza, őt le tudtam volna tépni a mellemről, annyira idegesített, míg az apjától ugyanezt követelni tudtam volna... Mégis szoptattam egy bő évig🤷🏻‍♀️

2019. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentem elsőre csikis volt, nem fájt. Méhem most random is húzódik, az persze némileg kellemetlen,fáj. Ez nyilván eltart pár napig, hétig. Úgy értem, míg helyreáll.... Minimális összehúzódást a bimbó izgatása mindig okoz(hat).
2019. szept. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!