Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 25 hetesen hasfájás volt...

25 hetesen hasfájás volt valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem ez a 3.terhességem,a másodikkal sajnos idáig nem jutottunk el, az elsőnél pedig nem tapasztaltam csak haskeményedést. Hétfő óta fáj a hasam, keményedik sűrűn és időnként görcsöl. Szedek magnerotot 3x2-szemet,de 2napja 4x2-szemet, hátha... Látott 4 orvos is, alaposan megvizsgáltak, semmit nem láttak,nekem mégis fáj a hasam. Menni is csak nagyon lassan, kis távot tudok. Egyébként hétfő óta, csak minimális időre keltem fel, illetve amíg eljutottam a dokikhoz... Valakinek hasonló??? A baba jól van, egész nap ficánkol.
2019. júl. 12. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is szinte mindennapos a hasfájás kb. már a 19. héttől, hol az alhasam fáj, húzódik, szúr, feszül, ma épp a köldököm környékén nyilallgat, az előbb fél órát feküdtem, mire kicsit enyhült a húzódó fájdalom, a legkisebb mozdulat is fájt. Az orvos azt mondta, hogy ez normális, nő a méh, nyúlnak a szalagok, nő a baba :) A neten is úgy olvastam, hogy ez csak egyre rosszabb és gyakoribb lesz. :/ Én azzal vigasztalom magam, hogy röpke 3 hónap és mindez elmúlik :) Ha van lehetőséged pihenni, az szuper, használd ki és tényleg kíméld magad. 4 orvos is látott, szóval aggodalomra nincs ok, kitartás! :) 26hkm
2019. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Most nézem, hogy nem is jó helyre írtam ki...upsz

Ha normális, akkor természetesen elfogadom:D, csak tényleg ne legyen semmi. Sajnos a 2.terhességemnél is 3orvos vizsgált,mégsem vették észre, hogy megrepedt a burok és szülési fájásaim vannak 16hetesen. Ezért parázok. Na de végül vettem ma pocaktartó pántot és nagyon kellemes volt viselni, igaz sokat pihentem, de hétfő óta ma éreztem először, hogy nem fáj a hasam. Elég nagyra nőtt már hamar a hasam és pocaklakó meg igen izgága lehet emiatt a folyamatos fájás, reméljük hosszútávon jó lesz ez a pocaktartó. :)

2019. júl. 12. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nől a hasad a méhed,tágulnak a szalagjaid pocidon.Nem lesz baj,sok sikert.
2019. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen tudom, hogy nyúlnak a szalagok...stb.., csak ez durvább volt annál. Most jobb, hogy többet pihenek. Nagyon kellemetlen, feszítő érzés volt napokig, időnként görcsökkel... Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 17. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!