Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti sírtatok mikor megszületett...

Ti sírtatok mikor megszületett a babátok? És a férjetek ha ott volt ő is?

Figyelt kérdés
Én igen és a férjem én is láttam hogy könnyes a szeme
2019. júl. 15. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Mindketten, mind a 4-nél. 😊
2019. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Aaaa én nagyon elképzeltem, hogy majd besírok mert kb minden babaszületős videót megkönnyeztem a terhességem alatt erre nem sírtam. A férjem állítja, hogy bekönnyeztem de nem emlékszem. A férjemet életemben egyszer láttam sírni és az nem a gyerekünk születése volt.
2019. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem sírtam, csak már mikor nem hozták s ígérték. Aranyperceink voltak csak. 😢
2019. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem sirtam, a férjemet pedig a gyerekem 8 éves korában ismertem meg, így egyértelműen nem volt jelen és nem sírt. Ha a kérdés a gyerek apjára vonatkozott, akkor róla azt tudom elmondani, lelépett még a terhesség elejen, úgyhogy biztosan nem sirt
2019. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi egyszerre sirtunk fel a babaval egyutt kb 🙃
2019. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem sírtam, mert nem volt miért. Örültem, hogy megszülettek.
2019. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Én aludtam, semmire sem emlékszem . Apuka sírt,de nem az örömtől,hanem,mert majdnem ott maradtam a műtő asztalon. Nem minden születés csodálatos és egyszerű. 1 nappal később láthattam csak a kislányomat,aki szintén megfigyelésre szorult, akkor sem sírtam csak örültem, hogy vége és, hogy egészséges.
2019. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Én sírtam..nem sírt fel mikor kiemelték, nem tudtam mi történik, tehetetlen voltam, kikötözve..de aztán hozták, rámtették és sírva fakadtam örömömben, megkönnyebülésemben.
2019. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Még a síráshoz is kómás voltam. Altattak császárnál mikor felébresztettek csak valami ahha jött ki a torkomon.
2019. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Egyiknél sem egyikünk sem
2019. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!