Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci lakosként ha beindul...

Miskolci lakosként ha beindul a szülés, melyik kórházba mehetek szülni?

Figyelt kérdés
MÁV Rendelő nőgyógyászati rendelés kapcsán az orvos a Semmelweisbe küldött, hogy oda menjek a 12. heti UH-ra. Onnantól kezdve oda jártam, védőnőhöz területileg oda, ahová lakcímem szerint tartoztam. Külön SZTK-s terhesgondozásra nem jártam, csak a védőnőhöz, meg néha ha bajom volt a MÁV Rendelőbe. A laborokat mind a Semmelweisben csinálták meg. Csak aztán kérdések vetődtek fel, hogy miskolciként melyik kórházhoz tartozok, mert ide-oda küldözgettek többször is, a megyei és a Semmelweis között korábban más dolgok miatt. Vagy ha beindul a szülés oda megyek, ahová akarok, vagy hogy megy ez? Nincs fogadott orvosom.

2019. júl. 16. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A Semmelweisbe tartozol.
2019. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy írtál! Ment a zöldecske. (Y) :)
2019. júl. 17. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!