Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után két hónappal sűrű...

Szülés után két hónappal sűrű vizelési inger?

Figyelt kérdés

Két hónapja szültem, pár hete sűrű vizelési ingerem van, néha hasi diszkomfort érzettel (nem tudom eldönteni, hogy honnan ered, nőgyógyászati helyről vagy hólyagból..). Nem csíp a pisilés, és tudok is pisilni mindig. Vizeletvizsgálatot csináltattam, semmi problémát nem találtak.

Igaz, hogy napi 3 liter folyadékot megiszom általában, de a terhesség alatt is néha megtettem, akkor mégsem volt ilyen fura nyomó érzés odalenn..


Volt valakinek ilyen? Ha igen mitől, és mit tudott tenni vele? Nőgyógyászati probléma lehet? A 6 hetes kontrollon minden rendben volt.


2019. júl. 16. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Második gyerek után ugyanez volt.

Voltam urológián, nőgyógyászaton, mindent néztek, de szintén nem találtak semmit. Nem múlt el sajnos.

A harmadik terhesség alatt rosszabbodott is (2 év van köztük), viszont miután a pici megszületett, van némi javulás (most lesz 1 éves), már kibírok másfél - 2 órát is, ha muszáj. A korábbi 30-40 percekhez képest ez is haladás.

2019. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!