Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az érdekelne, hogy normális-e...

Sivicka kérdése:

Az érdekelne, hogy normális-e az hogy császár vágás utan 4 hétel még mindig vannak fájásaim és a hátam borzasztoan fáj, és belüröl is minden fáj?

Figyelt kérdés
Konkrétan velüröl az oldalam fáj es amikor ki kelek az ágyból olyan mindha a tüdöm nem is lenne és olyan fura érzés nehéz leirnom...

#Belsö fájások #4 hétel #a császár vágás után.
2019. júl. 16. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
En sokaig fájtam belülről. 3 hetig konkretan alig tudtam ellatni a babam. A hetes kontrollon lett jobb, de akkor sem 100%-ban. Csaszar utan kb 5 honap volt az, hogy nem nyilalt meg semmi a felkeléseknél. Nemsoka neked is lesz kontroll, ha elobb nem, akkor mindenkepp mond el neki.
2019. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért rákérdeznék az orvosnál. Nekem semmi ilyesmi érzés nem volt, a hasam is csak addig húzott, míg ki nem szedték a kapcsokat. Nem lehet, hogy izomláz, vagy valami hasonló?
2019. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igen nemsokára lessz kontrol majd meg látom ott mint mondanak és meg emlitem nekik..
2019. júl. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!