Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha Júl.18. -án 1kor született...

Ha Júl.18. -án 1kor született a fiam, ha mindketten jól vagyunk, haza engednek szombaton vagy csak vasárnap?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kórház függő.Ahol en szültem 16 óra a forduló. Ha előtte születik,akkor az egy teljes napnak számít,ha utána,csak másnap kezdődik a 3 teljes nap és a 4.en haza.
2019. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak vasárnap mehetsz haza. Sok helyen a szülés napja a 0.nap. én hétfő este mentem be, kedden szültem délelőtt, és csak pénteken mehettem haza.

A nagynál csütörtök hajnalban szültem és csak vasárnap engedtek haza. Szerintem készülj a vasárnapi hazamenetellel.

2019. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem, hétvégén nem volt haza engedés, akkor nem adnak ki zárójelentést. Volt egy szobatársam, ő is csütörtökön szült és hétfőn ment haza. Persze ez kórháztól függ, nem tudom máshol hogy megy.
2019. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Extrém gyorsan jöhettünk haza a kisfiammal, a legkorábbi időpontban, ami csak elképzelhető az itteni kórházban. Szerda délután 4 előtt született, szombat délelőtt lettünk elengedve. Aznap 5 párosból mi voltunk az egyetlenek. Én inkább készülnék vasárnapra a helyedben.
2019. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam és vasárnap nem volt hazaengedés,hétfőn jöhettünk csak haza.
2019. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedd hajnali 4-kor szültem (hétfő este 11-re mentünk be), csütörtök délelőtt hazamehettünk. Másodjára szerda hajnali 3-kor szültem, előtte mentünk be 2 órával és szombat reggel 8-kor már jött értünk a férjem - sűrgösségi császárom volt másodjára.
2019. júl. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy szerintem is inkább vasárnapra készülj!
2019. júl. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előszöris Gratulálok. De ez tényleg kórházfüggő. Hol szültél? Van olyan korház ahol pl császár után 3 napot vagy bent van ahol 5. Sima szülés 3 nap,de nem mindegy ,hogy hétvégén van e zárojelentés kiadás.
2019. júl. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csütörtök hajnali fél egykor szültem és vasárnap reggel jöhettünk haza, ez a Szent István kórház volt. Ott vasárnap is van hazamenetel.
2019. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Győrben szültem csütörtöki napon, vasárnap mehettünk haza, de csak meg megindult a súlya felfele! A szobatársam babája csupán 1 órával később született, nem kezdett el hízni, így csak hétfőn mehettek haza. Nekem vissza kellett vinnem a picit csípő vizsgalatra és hallásvizsgálatra, mivel hétvégén ezzel nem foglalkoznak. Szobatársamnak szerencséje volt ilyen szempontból, mert hétfőn minden vizsgálatot megcsináltak, és a zárót is megkapta, nekem azért is vissza kellett mennem. Na ez mostt off volt, a lényeg, inkább a vasárnapi hazamenetel a biztosabb :)
2019. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!