Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendelkezik valaki friss...

Rendelkezik valaki friss tapasztalattal a János kórház szülészetéről? Minden infót szívesen veszek.

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen. De mi érdekel?
2019. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Április 11-én szültem ott
2019. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, de tényleg minden infó jöhet, mert igazából ma tudtam meg, hogy a település ahova nemrég költöztünk a János kórházhoz tartozik. Hogy zajlik a terhesgondozás, orvosválasztás, mit kell a kórházba vinni stb.
2019. júl. 23. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azt nem tudom hogy zajlik ott a terhes gondozás, mivel nekem ott az orvosom de csak magánban rendel így én egyáltalán nem jártam a Jánosban gondozás céljából. Viszont nehéz terhesség miatt és végül koraszülés miatt heteket voltam bent. Szuper jó szülésznők vannak, kb mindenki elégedett a sajatjâval szóval nem lőhetsz mellé. És a dokik is mind jófejek, figyelmesek. Egyetlen nőt javaslok elkerülni át pedig dr. Varga Anikó.

A koraszülés miatt a csecsemősökkel nincs személyes tapasztalatom. De a szobatársakból kiindulva nem voltak túl segítőkészek. Igaz nem is kértek segítséget, lehet hogy kellett volna akkor jönnek szívesen. Ezt nem tudom.

2019. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom mondani, mint az első. Áprilisban nekem is koraszülöttek lettek a fiaim, így a csecsemosokrol lemaradtam.


Viszont 2017-ben is itt szültem, és én nagyon sok segítséget kaptam (kertem is) a csecsemosoktol.

2019. júl. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Jöhetnek még.
2019. júl. 24. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!