Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után előfordult hogy...

Szülés után előfordult hogy nem értetek ki mosdóba és bepisiltetek?

Figyelt kérdés

Meglátszott vagy nem áztatok át?

Mit kell ilyenkor csinálni ha véletlen bepisil valaki?


2019. júl. 23. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szules után javasolt az erős vérzés miatt inkontinencia betétet viselni.


Nekem az első szulesem után a katetertol (csaszar volt) begyulladt és egyszer nem értem ki időben, és többször, csak épp. Mindent felszivot.


A második szülésnél nem volt ilyen, viszont akkor egy anyuka teljesen átázott. Szerintem senki nem szólt neki miatta.


Tena pants bevált nekem, kényelmes

2019. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szules utani napokban fordult elo, de csak az eleje ment be.
2019. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy mit kell csinálni? Átöltözni, betétet cserélni.

Majd elmúlik, bárkivel előfordulhat.

2019. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után mennyivel? Ha az első 1-2 nap akkor beleférhet, ha több akkor azért ez nem a normális kategória, orvosnak kellene látni.
2019. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Babóca11 válasza:
Szia..nállam nem volt ilyen de szerintem ez még belefér..várj egy pár napot...ilyenkor odabent minden átváltozik és idö kell hogy helyreáljon...én javasolnám a húgyholyag és a hüvely erösitését tornával...de mindenképp igyál sok folyadékot és probálj minél töbször ec re menni ,még ha csak egy kicsitbis kell pisilni...talán ezzel erősíthetsz....de ha hat hétig fennál vagy panasz van akkor mindenképp mond az orvosnak ha visszamész vizitre
2019. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!