Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit gondoltok a babam hizasarol?

Mit gondoltok a babam hizasarol?

Figyelt kérdés

A babam koraszulott,33 hetre jott, 1600 grammal. Most 4 honapos (nem korrigaltan) most 4460 gramm a sulya. Koraszulott tapszert kapott 3,5 honapos koraig es kb 2 hete kap Milumil 1-es tapszert. A vele ugyan igy szuletett babak mar lassan 6 kg-osak illetve 5,5. Ok meg kissebb sullyal szulettek es megis jobb a hizasuk. Teljesen tapszeresek,ugyan ezt a tapszert eszik. 3 ilyen anyukat ismerek akikel a korhazban ismerkedtem meg. Ilyen sullyal szuletett a babajuk vagy kiasebb sullyal. Vedonom is folyamatosan azt hajtogatja hogy nagyon vekony. A doki szerint jol hizik. Napi 640-650 ml-t eszik.

Mi a velemenyetek? Annyira felek hogy valoban kicsi lenne a sulya a tobbi babahoz kepest, mas orvost erdemes megkeresnunk? A koratapszernel is ilyen volt a hizasa es ennel is,de lehet hogy a tapszer lenne a ludas? Esetleg a babaval van gond?


2019. júl. 29. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Korrigáltan kb. 2 hónapos. Teljesen jó súly egy ekkora gyereknek.
2019. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A babák is emberek, nem gépek. Felnőtt nőből is van 40 kilós meg 160 kilós is, akkor is, ha a 60 az átlag. Az én lányaim is kisebbek az átlagnál, hosszra és súlyra is. Mind a 4-en jó evők, csak épp a férjem 170 cm, én meg 163. Az lenne a fura, ha nagyobbak lennének. Sose hasonlítgasd más gyerekhez a sajátodat, még saját másik gyerekedhez se, mert mindannyian máshoy fejlődnek.
2019. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van koszonom a megnyugtatast, sajnos annyira meg tud ijeszteni a vedono hogy hihetetlen. Folyton a sulyaval jon es azthittem tenyleg baj van. Elso babas anyukakat konnyu megijeszteni de most megnyugodtam
2019. júl. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!