Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem akarja elfogadni a cumisuv...

Nem akarja elfogadni a cumisuveget illetve a tapszert?

Figyelt kérdés

Aki hasonlo keppen jart hogy fogadtatta el vegul a babaval a tapszert?

Eddig csak cicizett most 4 honapos baba , de mar nincs annyi tejem , erzem hogy apad. Tudom vannak modszerek a szaporitasra de amiket en probaltam mar nem olyan hatasosak es mar a kedvem is elment az egesztol. Kovezzetek meg de mar 3 honapja csak az egyik mellemben van tej a stressz illetve bedegseg miatt szedett gyogyszerektol elapadt, ugyhogy inkabb nem kinzom magam tovabb. Persze szoptatok amig csak lehet de ugy nez ki hozza kell taplalni. Szoval probaltam adni neki tapszert de csak orditott es orditott talan egyszer szivta meg es akkor is vagott egy undorodott pofat es orditott tovabb amig meg nem kapta a cicit . Mar ketfele cumit is kiprobaltam .


2019. aug. 8. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk a 6.féle tápszert fogadta el. Milupa Sensitivet. Úgy derítheted ki hogy a cumisüveggel van-e baja, hogy fejsz le tejet és a következő etetés él cumisüvegből adod a tejet. Ha issza, nem az a gond. De abba is bele kell jönnie. Nálam is a 4.hónapnál volt az "átállás" és én is több cumisüveg et kipróbáltam, valamint türelem kell sok, csendes, nyugodt környezet. Nálunk az Avent Natural cumisüveg és fej vált be.
2019. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!