Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hónapok óta Humana Baby Fitt...

Hónapok óta Humana Baby Fitt tápszert használok és mint az előző tápszereket is, ezt is a szekrénybe raktam. Most olvasom hogy felbontás után a hűtőben kellett volna tárolnom. Járt már más is így? Nagy kárt okozhattam ezzel a picinek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Sosem tároltam hűtőben. Tényleg ott kell? O.o
2019. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

A fél bontás előtt még felbontas után mást jelent.

Gondolom, ha romlott szaga lett volna, akkor csak nem adod oda.


A mai szülők esku eletkeptelenek.

2019. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban 20 fok alatt kell tárolni a felbontott tápszert, az van a dobozra írva. De nálunk csak a hűtőben lenne 20 fok alatt és kicsit olvasgattam itt a gyakorin és mások is a hűtőben tárolják.
2019. aug. 17. 21:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is értem miről beszélsz 3as.A kérdésben is benne van hogy felbontás után kell hűtőben tárolni. A tápszer számomra alapból rossz szagú, szóval ennyi erővel az összes lehetne romlott.
2019. aug. 17. 21:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagyis az előző kommentem a kettesnek ment...
2019. aug. 17. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem raktam hűtőbe. Egy fénytől védett konyhaszekrenybe tároltam. Egyszer sem rontott meg.
2019. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én szerencsére elolvastam mindenr, ami rá van írva, de komolyan nem értem a gyártót, hogy miért nem írja rá jó nagy betűkkel?! Csak az oldalán van rajta, szerintem ott kéne legyen, ahol az elkészítés módja van. De én meg olyan vagyok, hogy mindig este mosok el minden üveget, akkor mondjuk már lehet érezni néha, hogy besavanyodott a reggeli. Ha megromlott volna, azt éreznéd.
2019. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Most mi van? 🙄 Ha az elkészített, vízzel felöntött tápszerről beszélünk azt igen a hűtőben kell tárolni. De a por állagút még senkitől sem hallottam, hogy ott kellene. Nekem 11 hónapos a kislányom és még sosem tettem a hűtőbe. Ha megromlana az ennyi idő után már kiderült volna.
2019. aug. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az elkészített tápszerről van szó, azt ugye egyértelmű hogy hűtőben kell tárolni. Hanem magáról a porról. Én sem gondoltam volna, csak a dobozon olvastam... Eddig nem tároltam hűtőben én sem.
2019. aug. 18. 07:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Napfénytől, hőtől elzárt száraz helyen, lehetőleg jól visszacsomagolva pl.szekrényben, nyugodtan lehet tárolni. A hűtő nem jó, mert a nedves levegő miatt nagyon hamar megromlik a por, összecsomósodik, penész és sok más elszaporodik rajta. Nem lesz baja szekrényben, gondolom elhasználod 3 héten belül, nem?
2019. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!