Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana Babyfit 4 hónaposnak?

Humana Babyfit 4 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Volt valaki, aki ezt a tápszert adta 6 hónapos kor előtt? Védőnő szerint fél éves kor előtt csak HA tápszereket szabad adni, semmi mást. Van a családban sok taplálékallergia, ezért nagyon óvatos vagyok nem HA tápszerekkel. Viszont extrán bukós a babám, sokan ajánlották hogy jó lehet. Merjem kipróbálni? Eddig csak HA-t kapott.


Köszönöm!


2019. szept. 14. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött kortól adható.
2019. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a régi gyerekorvosunk szerint nyugodtan kaphatja, az új szerint meg nem. Ezért van bennem a bizonytalanság, mert nem kaptam egyértelmű választ, olyan anyukák válaszát várom aki 6 hónap előtt adta a babájanak.
2019. szept. 14. 10:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ez van ráírva.
2019. szept. 14. 10:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár születéstől adható lenne, csak azért nem szokták, mert ugye ha nem bukós, refluxos, akkor nincs rá szükség. De ha ezt nem szeretnés, akkor ott van a sűrítő, most nem jut eszembe a neve, mert én nem használtam, azt teheted ahhoz a tápszerhez is, amit eddig használtál.
2019. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, én ha jól emlékszem 3 hónapos kortól adtam.
2019. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 hónapos korától azt kapja. Most 10 hónapos. Már csak reggel és este.

Adhatod nyugodtan.

2019. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Refluxos volt a kisfiunk, bőven 6 hónapos kora előtt ezt kapta.
2019. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Használtuk a sűrítőt, csak székrekedese lett de ugyanannyit bukott. Nem vált be sajnos.


Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 14. 12:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Bebának van HA tápszere refluxos babáknak, HA/AR a neve. Hogyha sok az allergiás a családban, tényleg maradjatok HA tápszernél.
2019. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!