Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit lehet tenni, ha valaki...

Mit lehet tenni, ha valaki nem akar szoptatni?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy egyáltalán nem. Az ok lényegtelen. De van-e valami gyógyszer, ami megakadályozza, hogy termelődjön a tej és esetleg begyulladjon miatta a mell?

Köszönöm!



2019. nov. 5. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, van gyógyszer, ami elapasztja a tejet.
2019. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ha felírják.
2019. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom Bromocriptin a gyógyszer neve.
2019. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. nov. 5. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

De őszintén biztos kell neked az a gyerek? Ha már a legelején se az ő érdekeit nézed mi lesz később? Ajánlanék egy kismacskát inkább mindenki jobban jár, főleg a gyerek.


Amúgy ha nyomós indokod (betegség) van akkor a nődoki ír fel gyógyszert.

2019. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hű, már majdnem fellélegeztem, hogy ez egyszer nem jön egy kötekedő, kioktató válasz... majdnem....
2019. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
De most komolyan, mit lehet azon lepontozni, hogy igen, van ilyen gyógyszer? Ez volt a kérdés, válaszoltam, nem ítélkeztem. Akkor meg mi ez a gyökérség?
2019. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyik tele van gyökerekkel mostanság....
2019. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én Németországban élek itt is szültem. Nekem az elején volt tejem aztán elapadt,de nem teljesen és végül teljesen el kellett volna... na de nem is ez a lényeg hanem az hogy a szülésznőm nem javasolta azt a tablettát,mert rákkeltő, helyett menta teát javasolt és hogy jegeljem. Szerintem te is megpróbálhatnád hátha segît
2019. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!