Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a kulonbseg a 2 tapszer...

Mi a kulonbseg a 2 tapszer kozott?

Figyelt kérdés

A milumil 2 es a milumil HA2 kozott mi a kulonbseg?

Bocsi hogy ennyire tudatlan vagyok de tenyleg nem tudom. Most a kisfiam milumil 1-est eszik de valtanunk kell 2 re. Milumil 2 akarok neki de a vedonom mondta hogy arra nincs tamogatas es nagyon draga es ha a HA2-tot veszem ugy olcsobb. Nekem a penz nem akadaly megtudom neki venni,csak erdekelne mi a kulonbseg.


2019. nov. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

HA = hipoallergén tápszer, hidrllizált tejfehérjét tartalmaz

A gyerekednek nincs szüksége rá, ha eddig bírta a simát és valószínűleg el se fogadná, mert ez kesernyés ízű a simához képest

2019. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hipoallergén.

Én felváltva adtam, ami éppen volt a gyógyszertárban, mindkettőt megette.

2019. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na akkor igy vilagos koszi szepen :)

Nem ezt akarom neki adni egyertelmu hiszen azt sem tudom milyen hatassal lenne raadasul jol meg van a normalissal,csak kivancsi voltam mi a kulonbseg

2019. nov. 8. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Milumil 1-et eheti egy éves koráig. Arra azért van támogatás. Utána ha még tapszeres lesz akkor humana a támogatott tápszer
2019. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A gyerekorvos azt mondta a milumil 1 max fel eves koraig lehet enni, utana a 2-est 9 honapos koraig.

De most nem ez a lenyeg csak arra voltam kivancsi mi a kulonbseg,a tamogatott tapszer nem erdekel mert ugyis megveszem neki ha van tamogatas ha nincs.

2019. nov. 9. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem váltottunk fél éves korában, azt mondta a doki nyugodtan eheti az 1-est ha bevált
2019. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!